11. Çukurova Dermatoloji Günleri, 1 Haziran 2016, Adana

Tarih:

01 Haz 2016 - 05 Haz 2016

Lokasyon:

Hilton Otel - Adana

Şehir:

Adana

Web Sitesi:

www.cukurovadermatoloji2016.com


cukurova dermatolojiDeğerli Meslektaşlarımız, 11. Çukurova Dermatoloji Günleri, Çukurova Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği ve bölgenin beş üniversitesinin katılımı ile 01-05 Haziran 2016 tarihinde Adana’da düzenlenecektir.

11. Çukurova Dermatoloji Günleri’nin ana konusu “DERMATOLOJİDE TEDAVİ 2” olup, birinci gün Kozmetik kurslara, ikinci ve üçüncü günler ana konu ve satelit sempozyumlara ayrılmıştır. Dördüncü gün Kozmetik workshoplarla devam edecektir.

Serbest bildiriler ikinci günde yer alacak, olgu sunumları ve istenilen araştırmalar poster olarak kabul edilecektir.

Her Çukurova Dermatoloji Günleri’nin sonunda yapmış olduğumuz gibi bu yılda Derneğimiz sponsorluğunda düzenlenecek olan sosyal programımız KKTC’de olacaktır. Sosyal programa katılım kayıt önceliğine göre değerlendirilecektir.

Bu kongrenin de bilimsel ve sosyal etkinlikler açısından anılarınızda uzun yıllar Çukurova sıcaklığı ile kalacağını umuyoruz. Siz değerli meslektaşlarımızın katılımları ve bilimsel katkıları ile kongreye onur vereceklerine inanıyor, kongreye katkıda bulunan tüm kurum ve kuruluşlara düzenleme kurulu adına en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Saygılarımızla,
Simpozyum Düzenleme Kurulu

Simpozyum Tarihi ve Yeri
01-05 Haziran 2016, Hilton Otel, Adana

Simpozyum Dili

Simpozyum resmi dili Türkçe’dir. Yabancı konuşmacıların sunumları ve bazı seçilmiş oturumlarda simultane çeviri yapılacaktır.

Simpozyum Web Sitesi
www.cukurovadermatoloji2016.com

Simpozyum E-Posta
cukurovadermatoloji@figur.net

İklim
Simpozyum tarihlerinde bölgedeki ortalama hava sıcaklığı 24-27 ˚C dolaylarındadır.

Simpozyum Katılım ve Teşekkür Sertifikası
Simpozyum katılım ve teşekkür sertifikaları 03 Haziran 2016 tarihinden itibaren kayıt ve danışma masasından dağıtılacaktır.

Davet Mektubu
Kayıt işlemini yaptırmış tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcıların kurumlarından izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

Bildiri Özetleri
Tüm sunumlar bildiri özeti yükleme sistemi kullanılarak www.cukurovadermatoloji2016.com web sitesinden online olarak kabul edilecektir.

Sunum Kabul Hizmetleri
Tüm konuşmacıların sunumlarını konuşma saatlerinden en az 1 saat önce kongre merkezinde sunum kontrol odasına teslim etmeleri rica olunur. Sunumlarda aksama olmaması için kontrollerin yetkili elemanlar ile birlikte yapılmasını rica ederiz.

Posterler
Posterler 50 cm eninde ve 70 cm boyutunda olmalıdır. Posterler en az 1 metre mesafeden okunabilecek şekilde düzenlenmelidir.

Yaka Kartı
Tüm katılımcı ve refakatçilerin 01-05 Haziran 2016 tarihleri süresince Simpozyum bilimsel ve sosyal programlar esnasında yaka kartlarını takmalarını güvenlik açısından önemle rica ederiz.

TTB – STE Puanı
Simpozyum Türk Tabipleri Birliği tarafından “Sürekli Tıp Eğitimi ( STE )” olarak kredilendirilecektir.

Stand Alanı
Simpozyum süresince ilaç endüstrisi, medikal ve kozmetik firma ile yayınevlerinin oluşturduğu sergi alanı 01-03 Haziran 2016 tarihleri arasında açık olacaktır.

Organizasyon Sekreterliği
Simpozyum Düzenleme Kurulu, Figür Kongre Organizasyon Servislerini, Simpozyum resmi acentası olarak belirlemiştir. Simpozyum dahilinde herhangi bir talebinizde Figür Kongre Organizasyon Servislerine başvurmanızı rica ederiz.

Araç çubuğuna atla