13. Ulusal Yara Kongresi, 13 Aralık 2018 tarihinde Antalya’da başlayacak

Tarih:

13 Ara 2018 - 16 Ara 2018

Lokasyon:

Gloria Otel ve Kongre Merkezi - Antalya

Şehir:

Antalya

Web Sitesi:

www.yarakongresi2018.org


Değerli Yara Dostları, Yara Bakımı ve Doku Onarımı Derneği tarafından düzenlenen 2018 yılı Ulusal Yara Kongresi 13-16 Aralık 2018 tarihleri arasında Antalya, Gloria Otel ve Kongre Merkezi‘nde gerçekleştirilecektir. Bilimsel içerik ve katılım sayısı olarak her yıl çıtanın giderek yükseldiği kongrelerimizin devamı olacak kongremizi bu sene disiplinler arası bir çerçeveye öncelik vererek “Her Yönüyle Yara” sloganı ile yapılandırıyoruz. Kronik yara perspektifinden, aşırı dermal skarlaşmaya, yaranın psikolojik, ekonomik ve sosyal sonuçlarından yara bakımındaki teknolojik yeniliklere kadar bütüncül bir bakış açısıyla nitelikli bir uluslararası toplantı sizi bekliyor olacak.

Yara ve yara bakımı konusu, klinik ve temel bilim alanında, kesintisiz olarak birçok gelişmenin yaşandığı ve bu gelişmelerin hızla yeniliklere ve değişimlere dönüştüğü nadir alanlardan birisidir. Heyecan ve mutlulukla duyurduğumuz toplantımızda yara iyileşmesi ve tedavisine ait gelişmeleri ve yenilikleri takip etme fırsatı bulacaksınız.

Sabır, bilgi ve ekip çalışması gerektiren yara tedavisinin tüm paydaşlarını “13. Ulusal Yara Kongresi”ne davet etmekten Yara Bakımı ve Doku Onarımı Derneği ve şahsım adına mutluluk duyarım.

Prof. Dr. Ahmet Demir
Kongre Başkanı

Kongre Tarihi ve Yeri
13-16 Aralık 2018 Gloria Otel ve Kongre Merkezi – Antalya

Kongre Dili
Kongrenin dili Türkçe’dir.

Kredilendirme
Kongre, TTB-STE tarafından kredilendirilecektir.

Bildiriler
Bildiri son gönderim tarihi 15 Ekim 2018’dır.

Bildiri Ödülleri
Kongrede En İyi Sözel Bildiri ve En İyi Poster Bildiri olarak seçilen 2 bildiri sahibine dernek tarafından 14. Ulusal Yara Kongresinde (2019) kayıt ve konaklama desteği sağlanacaktır.

İzinler
Kongreye katılımınız için kurumlara verilmek üzere talep edilecek izin yazıları, Kongre Organizasyon Sekreteryası aracılığı ile katılımcılara gönderilecektir.

Kayıt ve Danışma
Kayıt ve danışma masaları 13-16 Aralık 2018 tarihlerinde 08:30-19:00 saatleri arasında hizmet verecektir.

Kongre Katılım Belgesi
Kongreye katılan tüm katılımcılara kongre sonunda “Katılım Belgesi” verilecektir.

Araç çubuğuna atla