13. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi – UTSAK 2023

Tarih: 26 Ağu 2023 -27 Ağu 2023
Lokasyon: Online - Ankara
Şehir: Ankara


Değerli Araştırmacılar,
Daha önce farklı tarihlerde gerçekleştirilen kongrelerin devamı olan 13. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi (UTSAK), sizlerin destekleriyle 26  – 27 Ağustos 2023 tarihleri arasında yapılacaktır.

Kongrede, Tıp ve Sağlık Bilimlerinin alt dallarında SÖZLÜ ve POSTER sunumlar yapılabilecektir. Kongre sonunda ISBN numaralı Kongre Özet Kitabı (Abstract Book) ve Kongre Bildiri Tam Metin Kitabı Proceding Book) yayınlanacaktır. Kongreye sadece özet ile de katlım sağlanabilir. Tam metin Gönderme zorunluluğu yoktur.

Kongre, Doçentlik kriterleri ve tüm akademik yükseltmelere uygun olarak yapılmaktadır. Kongre Özet Kitabı ve Bildiri Tam Metin kitabı, kısa süre içinde yayınlanmış olacaktır.

Kongrede sunulan tebliğlerden sonra katılımcıların UTSAK web sayfasındaki adreslerine katılım sertifikaları tanımlanacaktır.

Kongreye Tıp bilimleri, Diş Hekimliği, Eczacılık, Sağlık bilimleri, Ebelik, Hemşirelik…alanlarından katılım sağlanabilir.

Son iki yıldır kongreler, salgın hastalıklar sebebiyle online olarak yapılmaktadır. Söz konusu hastalıkların etkisi büyük ölçüde kalkmıştır fakat bu kongre de ONLINE olarak yapılacaktır. Muhtemel farklı bir gelişme olursa, kongre takvimi içinde sizlere duyurulacaktır. Kongre süresince sunumların tamamı kayıt altına alınacak ve kongreden sonra katılımcılar ile paylaşılacaktır.

Sizleri, 26–27 Ağustos 2023 tarihleri arasında  yapılacak olan 13 . Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi (UTSAK)’ne   davet ediyoruz.

Prof. Dr. Zahide DOĞANAY

Dr. Gizem KURADA

Araç çubuğuna atla