15. Meme Kanserinde Yeni Yaklaşımlar Eğitim Toplantısı

Tarih: 07 Oca 2023 -08 Oca 2023
Lokasyon: Radisson Blu Hotel, Şişli - İstanbul
Şehir: İstanbul


Değerli Meslektaşlarımız,
Her yıl düzenlenmekte olan kongreler ve sempozyumlar göstermektedir ki, meme kanserinin tanısında, tedavisinde ve takiplerinde sürekli güncellemeler yapmak gerekmektedir.

Meme kanserinin artık tek tip bir hastalık olmadığını biliyoruz. Böyle bir hastalıkta, kişiye özel yaklaşımların gerekliliği konusunda tartışmak, yapılmakta olanları ve yapılması gerekenleri değerlendirmek ve bilgilerimizi tazelemek için bu yıl 15. sini gerçekleştirmek üzere, 07-08 Ocak 2023 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlemekte olduğumuz Meme Kanserinde Yeni Yaklaşımlar Eğitim Toplantısı, İstanbul 2023’ye hepinizi davet etmekten onur duyarız.

Bu toplantıda, 2023‘nin ilk günlerinde, bir önceki yılın gelişmeleri eşliğinde meme kanseri tüm yönleriyle irdelenecektir. Risk faktörleri, prognostik ve prediktif faktörler, radyolojik tanı ve tedavi yöntemlerinin tartışılacağı konuların yanı sıra, hızla gelişmekte olan görüntüleme ve onkoplastik cerrahi konusunda da oturumlar düzenlenecektir. Olgu tartışmaları eşliğinde yenilikler tartışılacaktır.

Meme kanserinin değişen yüzünü birlikte tartışmak için hepinizi, Radisson Blu Hotel, Şişli İstanbul’da gerçekleştirilecek olan bu güzel toplantıya bekliyoruz.

Düzenleme kurulu adına,

Prof. Dr. Nil Molinas Mandel
Prof. Dr. Levent Çelik

Araç çubuğuna atla