16.Türk Rinoloji Kongresi, 4.Ulusal Baş Boyun Cerrahisi Kongresi ve 1. Çocuk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi

Tarih: 12 May 2022 -15 May 2022
Lokasyon: Grand Ankara Otel ve Kongre Merkezi - Ankara
Şehir: Ankara


Değerli Meslektaşlarımız,
Sizleri 12-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında Ankara’da Grand Ankara Otel Kongre Merkezi’nde düzenleyeceğimiz 16.Türk Rinoloji Kongresi, 4.Ulusal Baş Boyun Cerrahisi Kongresi ve 1. Çocuk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresine davet etmekten büyük bir memnuniyet ve onur duymaktayız.

Kongre boyunca, ulusal ve uluslararası alanda söz sahibi olan değerli konuşmacıların katkıları ile güncel tanı ve tedavi yaklaşımlarının ele alınmasının yanı sıra, yeni bilimsel ve teknolojik gelişmelerin paylaşılmasına fırsat verecek bir bilimsel program hazırlamayı amaçladık. Nisan 2021’de hizmete açtığımız TORLAK Cerrahi Anatomi ve Uzaktan Eğitim Merkezimizden yapılacak canlı ameliyatların da yer almasını planladığımız bilimsel programımız da sözlü, poster veya e-poster şeklinde yapılacak sunumlar ile ülkemizde yapılan bilimsel aktiviteler paylaşılacaktır.

Kulak Burun Boğaz uzmanlık alanının geleceği olan araştırma görevlilerimize olan desteğimiz bu yıl da devam edecektir.

Kongrelerimizin bilimsel bir etkinlik olmasının yanı sıra büyük bir aile buluşması olduğunu düşünmekteyiz. Sosyal programımızın buluşma ve hasret gidermek için fırsatlar yaratmasını hedeflemekteyiz.

Sizleri kongremize katılarak bizlere destek vermeye davet ediyoruz.

Prof. Dr. Mustafa Gerek
16. Türk Rinoloji Kongresi Başkanı

Prof. Dr. Ahmet Ömer İkiz
4. Ulusal Baş Boyun Cerrahisi Kongresi Başkanı

Prof. Dr. Taner Kemal Erdağ
1. Çocuk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi Başkanı

Araç çubuğuna atla