17. Ulusal Aile Hekimliği Kongresi

Tarih:

25 Eki 2018 - 27 Eki 2018

Lokasyon:

Swissotel Ankara - Ankara / Türkiye

Şehir:

Ankara / Türkiye

Web Sitesi:

www.ulusalaile.org


Değerli Meslektaşlarım,  Aile hekimliği disiplinimizin 17. Ulusal Kongresi, 25-27 Ekim 2018 tarihlerinde Ankara Swiss Otel’de gerçekleştirilecektir. Her zamanki gibi, hepimizi kucaklayan, bilimsel ve sosyal gelişimimize katkıda bulunması beklenen Ulusal Kongremiz, son üç yıldır olduğu gibi bu yıl da bizlere, Cumhuriyet Bayramımızın 95. yılını da Türkiye’nin ve Cumhuriyetin kalbi Ankara’da birlikte kutlama imkanı sağlayacaktır.

Bu yıl Ulusal Kongremizde yine konferans, panel, workshop, tartışmalı poster bildiri sunumları, sözel bildiri sunumları, beceri kursları yer alacaktır.

Geçen yıl ki Ulusal Kongremiz hakkındaki pozitif geribildirimleriniz Düzenleme Kurulu olarak bizleri daha büyük bir şevkle çalışmaya yönlendirmiş olup ve disiplinimizin en temel kitaplarından biri olan Rakel Textbook’un dilimize kazandırılma çalışmaları da bu hazırlıklara paralel olarak sürdürülmektedir. Bu konuda çalışmalar TAHUD ile gönülden ve fedakârca işbirliğinde bulunan ve sayıları yüze yaklaşan hocalarımız/üyelerimizle birlikte gece-gündüz devam etmekte ve bu önemli kaynak kitabın dilimize tercüme edilmiş en son baskısının Ulusal Kongremizde sizlerle buluşturulabilmesi hedeflenmektedir.

Aile hekimliği disiplinimizin gerek akademik gerekse sahaya yönelik konularının ele alınacağı, eğitim, araştırma ve uygulamaya yönelik bilgi, beceri ve tutumların gözden geçirileceği Ulusal Kongremizde ülkemizin dört bir yanından gelecek meslektaşlarımızla buluşmanın heyecanını şimdiden hissederken, sizlerle başarı ve mutluluklarımızı paylaşacağımız ve güzel anılar biriktireceğimiz Ulusal Kongremizde buluşmayı ümit ediyor, en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Araç çubuğuna atla