2. Endokrin Hastalıklar ve Genetik Sempozyumu, 23-25 Şubat 2017

Tarih:

23 Şub 2017 - 25 Şub 2017

Lokasyon:

SWİSS OTEL - İzmir

Şehir:

İzmir

Web Sitesi:

www.endokringenetik.com


endokrin-hastaliklari-kongresiSayın meslektaşımız, Yaklaşık 2 yıl önce ilkini düzenlediğimiz ve hepinizin katkılarıyla  başarıyla gerçekleşen,  yoğun ilgi gören  ‘Endokrin Hastalıklar ve Genetik Sempozyumu’ nun  23-25  Şubat  2017 tarihlerinde  İkincisinin düzenleneceğini sizlere iletmek istiyoruz.

Hastalıklarda disiplinler arası bilgi paylaşımının önemi, endokrin hastalıkların tanı ve yönetiminde genetik teknolojinin kullanımı her geçen gün artmaktadır. Bunu göz önünde bulundurarak; bu sempozyumda endokrin ve genetik alanında çalışan meslektaşlarımızı bir araya getirerek bu konuda bilgi ve beceri düzeyimizi arttırmayı hedefliyoruz.

Geleneksel hale getirmeyi planladığımız bu toplantılarla her iki alanda çalışan bilim insanlarının dünyadaki son gelişmeleri izleyebileceği  ve tartışabileceği bir ortamın sağlanacağına inanıyoruz.  Sempozyum programımız,   zengin bir bilimsel içeriğe sahiptir. Tıbbi genetik, erişkin ve çocuk endokrinolojisi alanlarında  bir çok değerli uzman, bilgi ve deneyimlerini  bizlerle paylaşacaktır.

Sizlerin kıymetli destekleriniz ile sempozyumda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla…

Başkanlar:    Prof. Dr. Ferda Özkınay, Prof. Dr. Şükran Darcan , Prof. Dr. Füsun Saygılı

Organizasyon Sekreteryası

MOTTO Turizm

1394 Sok. Mimarsinan Mah. No:13 Kat:1/4 Alsancak/ KONAK / İZMİR

Tel :  (+90 232)  446 06 10

Fax: (+90 232)  446 07 11

e-mail: esin@motto.tc

www.motto.tc

Araç çubuğuna atla