2. Selim Hematoloji Güncelleme Sempozyumu, 23 -26 Şubat 2017,

Tarih:

23 Şub 2017 - 26 Şub 2017

Lokasyon:

Papillon Ayscha Hotel, - Antalya

Şehir:

Antalya

Web Sitesi:

www.selimhematoloji2017.org


2-selim-hematoloji-guen-sempTürk Hematoloji Derneği’nin Değerli Üyeleri, Değerli Meslektaşlarım, Türk Hematoloji Derneği eğitim çalışmalarından “2. Selim Hematolojide Güncelleme” toplantısını 23-25 Şubat 2017 tarihinde Antalya’da gerçekleştireceğiz. Güncelleme toplantımızın öncelikli hedefi genç hematologların eğitimine yönelik olarak selim hematoloji ile ilgili son bilgileri gözden geçirmektir. Sonrasında sunulan bu veriler ışığında kılavuzlarımız güncellenecektir. Derneğimizin ilk 2011 yılında düzenlediği bu toplantı sonrası elde edilen bilgiler ışığında düzenlenen çalıştay ile Derneğimizin Türkçe kılavuzları yayınlanmıştı.

Toplantımızın  ilk iki gününde güncel veriler bilimsel oturumlarda sunulacak, son gün ise çalıştay formatında düzenlenecektir.

Türk Hematoloji Derneği eğitim programında ayrıcalıklı bir yeri olan güncelleme toplantısının önemli bir eğitim hizmeti vereceğini düşünüyoruz. Bu toplantıda kıdemli hocalarımızın bilgi birikimlerini bizlere aktaracağı ve genç meslektaşlarımızın selim hematolojiyi öğrenmesi ve sorunlarını bizler ile paylaşması için çok uygun bilimsel bir ortam olacağına inanıyoruz.

Tüm üyelerimizden öncelikle bilimsel yayınları ile toplantıya destek olmalarını arzu ediyor, sizleri “2. Selim Hematolojide Güncelleme” toplantısına davet etmekten onur ve mutluluk duyuyorum.

Araç çubuğuna atla