2. Tüp Bebek ve İnfertilite Derneği Kongresi

Tarih: 28 Eyl 2023 -01 Eki 2023
Lokasyon: Elexus Hotel - KKTC
Şehir: KKTC


Değerli Meslektaşlarım,
Tüp Bebek ve İnfertilite Derneği olarak düzenlediğimiz 2. Ulusal kongremizi 28 Eylül – 1 Ekim 2023 tarihleri arasında Kıbrıs’ta düzenleyeceğimizi bildirmekten ve sizlerle birlikte olacak olmaktan büyük bir mutluluk duyarız.

Cumhuriyetimizin 100. Yılında ikinci kez düzenleyecek olduğumuz Ulusal kongremizde Türkiye’den tüp bebek ve infertilite alanında siz değerli meslektaşlarımızı ağırlayacak olmanın heyecanını ve sevincini yaşıyoruz.

Tüp bebek ve infertilite alanında yeniliklerin ve temel konuların alanlarında deneyimli uzmanlar tarafından aktarılacağı, bilgi ve deneyimlerin paylaşılacağı kongremizin bilimsel bir şölen olması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Güncel bilgileri paylaşma, tartışma fırsatı bulacağımız kongremizin katılımınızla daha verimli ve yararlı olacağına inanıyoruz.

Bilimsel paylaşımın yanı sıra KKTC’nin tarihi ve doğal güzelliği ile vazgeçilmez bölgelerinin başında yer alan Girne bölgesinde sosyal programının da etkin olacağına inandığımız kongremizde unutulmayacak anlar geçireceğimizi ümit ediyor, sizleri de kongremizde aramızda görmeyi ümit ediyoruz.

Prof. Dr. M. Bülent Tıraş
Tüp Bebek ve İnfertilite Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

Araç çubuğuna atla