2. Uluslararası Pelvik Taban ve Kozmetik Jinekoloji Kongresi

Tarih: 15 Eyl 2023 -17 Eyl 2023
Lokasyon: Osmanlı Arşivi Külliyesi, Kağıthane - İstanbul
Şehir: İstanbul


Değerli Sektör Temsilcileri,
Pelvik taban ve kozmetik jinekoloji alanında kaliteli sağlık bakımına muhtaç kadın sayısının çok fazla olmasına rağmen meslektaşlarımızın bu disipline ilgisi asistanlık eğitiminin resmi bir parçası olmaması ve spesifik yan dal eğitiminin verilememesi sebebiyle yeterli düzeye henüz ulaşabilmiş değildir.

Pelvik Taban ve Kozmetik Jinekoloji Derneği olarak bu eksikliği gidermek adına mevcut hedeflerimiz doğrultusunda ilk kongremizi başarıyla tamamladık ve ikinci kongremizin ilk hazırlıklarını tamamladık. Kongremizde konusunda uzman birbirinden değerli hocalarımız bilgi ve birikimlerini paylaşacaklar.

Kongremizde ilgili disiplinlere yer verecek, pelvik genital organ sarkması, idrar ve gaita kaçırma, işeme bozuklukları, kronik pelvik ağrı, cinsel işlevsel bozukluklar, genital hastalıklar, genital kozmetik bozukluklar ve kozmetik jinekoloji gibi bir çok konu geniş bir biçimde ele alınacaktır.

Sizlerden aldığımız güçle daha da büyüyerek çalışmalarımıza hem ulusal hem de uluslararası platformda devam edeceğiz.

Sizleri, 15-17 Eylül 2023 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştireceğimiz “2. Uluslararası Pelvik Taban ve Kozmetik Jinekoloji Kongresi”ne bekliyoruz.

Pelvik Taban ve Kozmetik Jinekoloji Derneği Yönetim Kurulu adına

Doç. Dr. Ozan DOĞAN
Kongre ve Dernek Başkanı

Araç çubuğuna atla