2. Uluslarası Kozmetoloji ve Kozmetik Jinekoloji Kongresi

Tarih: 03 Kas 2016 -05 Kas 2016
Lokasyon: Hilton İstanbul Bosphorus Hotel - Harbiye/İstanbul
Şehir: Harbiye/İstanbul


kozmetik kongresiSayın Meslektaşlarım, Size 3-5 Kasım 2016 tarihleri arasında, Hilton İstanbul Bosphorus Hotel’de düzenlenecek olan 2.Uluslararası Kozmetoloji ve Kozmetik Jinekoloji Kongresi’ni duyurmaktan ben ve Kongre Eş-Başkanı Marco Pelosi II, MD büyük onur duymaktayız.

Dünyada gittikçe yaygınlaşan ve mesleğimizde yeni bir alan olan Kozmetoloji ve Kozmetik Jinekolojinin tartışıldığı, ABD dışındaki tek ve en önemli kongredir. Kongre kar amacı gütmeyen, ülkemizde ve dış ülkelerde Kadın Sağlığı konusunda 20’den fazla ulusal ve uluslararası kongre düzenlemiş bir vakıf olan YİSAV tarafından Avrupa Kozmetik ve Rekonstrüktif Jinekoloji Derneği (European Society of Cosmetic and Reconstructive Gynecology, ESCORG) ve Uluslararası Kozmetik Jinekoloji Derneği’nin (International Society of Cosmetic Gynecology, ISCG) destekleriyle gerçekleştirilecektir. Amerika ve İngiltere Kadın Hastalıkları ve Doğum Birlikleri başta olmak üzere pek çok Kadın Doğum Örgütü ve onların çatı örgütü olan FİGO (Uluslararası Kadın Doğum Dernekleri Federasyonu) tarafından kabul edilmiş olan Kozmetik Jinekoloji jinekologların önemli çalışma alanlarından birisidir. Kozmetik Jinekolojinin, jinekologların çalışma alanlarından birisi olduğu 2015 yılı başında Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği (TJOD) tarafından da kabul edilmiş, konu T.C. Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliğine de bildirilmiştir.

1.Uluslarası Kozmetoloji ve Kozmetik Jinekoloji Kongresi 2011 yılında İstanbul’da düzenlenmiştir ve kongreye 400 kişi katılmıştır. Herkes için çok verimli geçmiştir. Bu kongre öncesinde çeşitli kurslar düzenlenecektir. Kurslara başvuru sırasına göre sınırlı sayıda katılımcı alınacaktır.  Kongre programının içeriği ve konuşmacılar meslektaşlarımızın konuyla ilgili teknikleri öğrenebilmesine yönelik olarak seçilmiştir.  Kongrede teknikleri öğrenmeyi kolaylaştıracak pek çok video sunumuna da yer verilmiştir.  Kongrelerde çoğunlukla teknikler gösterilmediğinden bu büyük bir öğrenme fırsatı olacaktır.  Kongrede başvuranlar arasından seçilen sözlü ve poster sunumları da yer alacaktır.

Bu düşünceler ışığında; 03 – 05 Kasım 2016 tarihleri arasında Hilton İstanbul Bosphorus Hotel ’de gerçekleştirilecek olan 2.Uluslararası Kozmetoloji ve Kozmetik Jinekoloji Kongresi sizleri aramızda görmeyi umuyor, değerli katkı ve katılımlarınızı bekliyoruz.

Kongre Tarihi ve Yeri
2. Uluslarası Kozmetoloji ve Kozmetik Jinekoloji Kongresi, 3-5 Kasım 2016 tarihleri arasında Hilton İstanbul Bosphorus Hotel’de gerçekleştirilecektir.

Hilton İstanbul Bosphorus Hotel
Cumhuriyet Cad. 34367 Harbiye/İstanbul
Tel: +90 212 315 60 00 (pbx)

 Kongre Dili
Kongrenin dili İngilizce’dir.

Davet Mektubu
Kayıt işlemini yaptıran tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

 Yaka Kartı
Tüm katılımcılar, refakatçiler ve firma temsilcileri kayıt masasından yaka kartlarını temin edebilirler. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı takılması gerekmektedir.

 Katılım Sertifikası
Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

 Stand Alanları
Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme, cihaz ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılmıştır. Sergi alanlarına girişte kongre kaydı yaptırmış olma şartı aranmaktadır.

 Ödeme
Ödemeler TL ve Euro olarak yapılacak ve banka transferi yada kredi kartı ile gerçekleşecektir. Banka havalesinden doğacak masraflardan katılımcı sorumlu olacaktır. Ödemelerini TL olarak yapacak katılımcılar ödemenin yapıldığı günün Merkez Bankası Efektif Satış kuruna göre ödeme yapmaları gerekmektedir.
 
 İptal / İade Şartları
Kongrenin iptal ve iade koşulları ile ilgili detaylı bilgi kayıt – konaklama sayfalarında belirtilmiş olup, bunların dışında bir uygulama sözkonusu olmayacaktır.

Araç çubuğuna atla