3. Doğu Pediatri Kongresi

Tarih: 28 Eyl 2023 -01 Eki 2023
Lokasyon: Dicle Üniversitesi Kongre Merkezi - Diyarbakır
Şehir: Diyarbakır


Değerli Meslektaşlarım,
Doğu Pediatri Derneği olarak gerçekleştireceğimiz “3. Doğu Pediatri Kongresi”ne sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Hem bölgemizde hem de ülkemizde çocuk sağlığı alanında gerek zengin bilimsel içeriği gerekse kursları ile büyük beğeni toplayacak ve fark yaratacaktır. Sizlerin desteği ile büyük emekler ve fedakarlıklarla gerçekleştirilecek olan “Doğu Pediatri Kongresi”ne siz değerli çocuk sağlığı sağlık çalışanları tarafından büyük beğeni alacağına inanıyoruz.

Bu yıl 3. yapacağımız kongre programımızı pediatri alanında çalışan hekimlerin yanında, , aile hekimliği ve çocuk gelişimi alanlarında çalışan meslektaşlarımıza da yönelik hazırladık. Bu yıl ki temamızı “Çocuk Sağlığı ve Hastalıklarında Güncel Bilgiler” olarak belirledik. Bu bağlamda çocuk sağlığının her alanından ilgi çekecek konular ve konusunda uzman konuşmacıları sizlerle buluşturacağız. Kurslarımızla önemli olduğunu düşündüğümüz konuları daha detaylı sunma fırsatı bulacağız.

Yine günlük pratiğimizde sık kullanılan tanı ve tedavi yöntemleri ile çeşitli hastalıklara yaklaşımla ilgili en doğru bilgileri en uzman kişilerden dinleme fırsatı bulacaksınız. Kongremiz boyunca gerçekleşecek sürprizlerle dolu güçlü bir sosyal program hazırlıklarımız da devam etmektedir. Kongremize sözlü ve poster bildiriler de kabul edilecektir. Kabul edilen bildiri özetleri Kongre Kitapçığında yayınlanacaktır.

Sizleri, bilimsel bir ziyafet ve sosyal programlarla dolu bir kongre için Diyarbakır’a bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Düzenleme Komitesi Adına

Prof. Dr. Velat Şen
Doğu Pediatri Derneği Başkanı

Araç çubuğuna atla