3. Uluslararası & 7.Ulusal Ebelik Öğrencileri Kongresi

Tarih: 26 Nis 2016 -29 Nis 2016
Lokasyon: Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi - Adana
Şehir: Adana


ebe-logo1Değerli Katılımcılarımız, İlki 2010 yılında Ege Üniversitesi İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu Ebelik Bölümü tarafından gerçekleştirilen ve gelenekselleşen 3. Uluslararası & 7. Ulusal Ebelik Öğrencileri Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Çukurova Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Bölümü olarak “Ebeler Geleceği Şekillendiriyor” sloganı ile ev sahipliği yapacağımız kongre 26-29 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Bilimsel düşünceleri ve araştırmaları paylaşmak, yeni fikirler üretmek, farklı bakış açıları yaratmak amacıyla ebelik öğrencilerimizi, bilim insanlarımızı ve konuya ilgi duyan tüm katılımcıları bir araya getirmeyi amaçladığımız kongremizde çeşitli kurslar, konferanslar, oturumlar, sözel ve poster bildiri sunumlarının yer alması planlanmıştır.

Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, güneyin incisi Adana’da portakal çiçeklerinin kokularının tüm şehre eşlik ettiği nisan ayında sizleri ağırlamaktan büyük bir onur ve mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla…

Araç çubuğuna atla