4. Uluslararası Kanser Günleri

Tarih: 28 Eyl 2023 -30 Eyl 2023
Lokasyon: Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 4 Eylül Kültür Merkezi - Sivas
Şehir: Sivas


Değerli Bilim İnsanları,
Bu yıl dördüncüsünü gerçekleştireceğimiz gelenekselleşme yolunda hızla ilerleyen Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Kanser Günlerinin ana teması Prostat Kanseri.

Alanında deneyimli, uluslararası arenada söz sahibi birçok konuşmacının bizlerle bilgilerini paylaşacağı bu bilimsel etkinliğin zenginleşmesine, sizlerin de çalışmalarınızla katkıda bulunmanız bizleri çok mutlu edecektir.

Başlangıcından bu yana Tıbbın yanı sıra, istatistik, mühendislik, fizik, kimya, biyoloji, matematik vb. birçok önemli branşın da katkı sağladığı etkinlik gerçek anlamda çok disiplinli bir kongredir.

Prostat Kanseri ana tema olmakla birlikte birçok farklı türde kanserle ilgili konuları da bildiri ve poster oturumlarında tartışma ve fikir alışverişi yapma olanağını değerli katılımlarınızla sağlayacağımızı umuyoruz.

Üniversitemizde düzenlenen birçok bilimsel etkinlikte olduğu gibi kongremizden de değerli desteğini esirgemeyen Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Alim Yıldız’a, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Kanser Günlerinin fikir babası olan ve devamlılığının sağlanması için ciddi gayret sarf eden Sayın Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hilmi Ataseven’e ve bu güzel etkinliğin sürdürülmesinde ve gerçekleştirmesinde tüm özverisi ile çabalayan KANAM müdürü Prof. Dr. Zekiye Hasbek’e teşekkürü bir borç bilirim.

4.Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Kanser Günlerinde sizleri değerli çalışmalarınızla aramızda görmekten sevinç ve kıvanç duyacağız. Bu güzel etkinliğe hepinizi bekliyoruz.

Saygılarımla.

Prof. Dr. Esat KORĞALI
Kongre Başkanı

Araç çubuğuna atla