40. Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi, Kasım 2018, Antalya

Tarih:

07 Kas 2018 - 11 Kas 2018

Lokasyon:

Maxx Royal Kongre Merkezi - Antalya

Şehir:

Antalya

Web Sitesi:

www.2018kbb.org


Sevgili Değerli Meslektaşlarımız, Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği tarafından düzenlenen Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi 7-11 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya Maxx Royal Kongre Merkezi’nde tüm meslektaşlarımızın katılımı ile yapılacaktır.

Bu kongre düzenli olarak yapılan ve başarı ile gerçekleştirilen ulusal kongrelerimizin 40.sı olacaktır.  40. Kongremizin bilimsel ve sosyal açıdan üst seviyede ve ‘’hatırı sayılır’’ olması için büyük çaba göstermekteyiz. Yurt dışından ve yurt içindeki değerli bilim adamlarının kongreye katılımı bilimsel olarak bize büyük katkı sağlayacaktır. Katılımcıların bilimsel toplantılar dışı sosyal aktivitelerinin de üst seviyede olmasını arzu etmekteyiz. Üst seviyede bilimsel tartışmaların  ve sosyal aktivitelerin olacağı 40. Ulusal Kongremize hepinizi davet ediyoruz.

Kongre Tarihi ve Yeri

40. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi, 7 Kasım – 11 Kasım 2018 tarihleri arasında Maxx Royal Kongre Merkezi – Antalya ‘da düzenlenecektir.
www.maxxroyal.com

Kongre Dili

Kongrenin resmi dili Türkçe’dir. Kongre süresince bilimsel program doğrultusunda Türkçe’den İngilizce’ye, İngilizce’den Türkçe’ye simultane çeviri yapılacaktır.

Kayıt ve Danışma Masaları

Kayıt ve Danışma hizmetleri Maxx Royal Kongre Merkezi ve diğer konaklama otellerimizde 7 Kasım 2018 tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Bu masalar 7 – 11 Kasım 2018 tarihleri arasında 07:00 – 19:00 saatleri arasında açık kalacaktır. Tüm otellerde misafirlerimiz Ea Organizasyon personeli tarafından karşılanacaktır.

Yaka Kartı
Kongre merkezine girecek misafirlerimizin gerekli kayıt işlemini tamamlamış ve yaka kartını almış olması gerekmektedir. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır. Güvenlik sebebi ile yaka kartlarının kongre boyunca takılması önemle rica olunur.

Katılım Sertifikası

Tüm katılımcılar katılım sertifikalarını 10 Kasım 2018 tarihinde saat 12:00 itibariyle kongre merkezinde bulunan kiosklardan alabileceklerdir.

Türk Tabipler Birliği Sürekli Eğitim Kredi Puanı
Kongremiz, Türk Tabipleri Birliği (TTB) tarafından kredilendirilecektir. Kredilendirmenin yapılabilmesi için kayıt sırasında TC kimlik numaranızı kayıt ekibine bildirmenizi rica ederiz.

Davet Mektubu / İzin Yazısı

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları kongre sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Eğitici Kurslar
Kongre çerçevesinde, Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Vakfı tarafından eğitici kurslar düzenlenecektir. Kurs kayıt, konu ve konuşmacıları ile detaylı bilgiler; duyurular ve internet sitesi aracılığı ile katılımcılara duyurulacaktır.

Transferler
Uçuş saatlerini Ea Organizasyon’a önceden bildirmiş tüm katılımcıların havaalanı ve kongre otelleri arasındaki transferleri 7 Kasım – 11 Kasım 2018 tarihleri arasında çift yönlü olarak ücret karşılığı yapılacaktır.

İptaller

Tüm kayıt ve konaklama iptallerinin Ea Organizasyon’a yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir. İptaller 05 Mayıs 2018 tarihinden sonra yapılacak kayıt ve konaklama iptallerinde iade yapılmayacaktır. Bu tarihten önce yapılan başvurular dikkate alınacak olup tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.

Araç çubuğuna atla