44. Ulusal Hematoloji Kongresi

Tarih:

31 Eki 2018 - 03 Kas 2018

Lokasyon:

Titanic Deluxe Hotel&Kongre Merkezi - Belek-Antalya

Şehir:

Belek-Antalya

Web Sitesi:

ulusalhematoloji2018.org


Derneğimizin 44. Ulusal Hematoloji Kongresi’nin hazırlıklarına büyük bir heyecan ile başladık. Sizlere en iyi bilimsel içeriği sunmak üzere THD Bilimsel Alt Komiteleri, THD eğitim komisyonu ile birlikte kongre programını oluşturduk. Ülkemizde hematoloji alanında yapılagelen en önemli organizasyon olan Ulusal Hematoloji Kongresi bu yıl da çok önemli bilimsel aktivitelere ev sahipliği yapacak. Uluslararası derneklerle ilişkilerimiz bu yıl da aynı hızla devam etmektedir.

EHA ve ISLH ortak eğitim oturumlarımız geleneksel hale geldi. Kongre programımızda her zamanki gibi, hızla değişen, gelişen ve bu nedenle hepimizin yakından izlemek durumunda kaldığı konularda eğitim oturumları yer alacaktır. Kongremizden bir gün önce “Genetik Kursu” düzenlenecektir. Bu kursumuz Moleküler Hematoloji ve Sitogenetik Bilimsel Alt Komitesi bilimsel koordinatörlüğünde gerçekleştirilecektir. Kurs kontenjanı uygulamalı eğitim olması nedeniyle sınırlı olup, erken kayıt yaptırılması önemle hatırlatılır.

Bu sene bazı bilimsel alt komitelerimizin yönetimleri değişecektir. Seçimle ilgili duyuruları lütfen dikkatlice takip edip değerlendiriniz. Kongremizin sosyal programları açısından bu sene de sizlere bazı sürprizler hazırlamaktayız. Tüm katılımcılara, 44. Ulusal Hematoloji Kongremizde  Antalya’da buluşmak ümidiyle, kongre organizasyon komitesi adına en iyi dileklerimi sunarım.
Saygılarımla,

Prof. Dr. Güner Hayri Özsan
Türk Hematoloji Derneği ve 44. Ulusal Hematoloji Kongresi Başkanı

Araç çubuğuna atla