6. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi – 23 Mart 2016 / Antalya

Tarih: 23 Mar 2016 -27 Mar 2016
Lokasyon: Titanic Hotel - Antalya
Şehir: Antalya


tıbbi onkoloji kongresiDeğerli Meslektaşlarım, Dünya’da ve ülkemizde onkolojinin hızla değiştiği bir dönemi yaşıyoruz. Kişiye özel yaklaşım ve hedefli tedavilere uyum sağlamaya çalışırken hemen ardından Immüno-onkolojik tedavilerin yerini ve önemini kavramaya çalışıyoruz. Onkolojik bilgilerin bu kadar hızla yenilendiği bir dönemde ulusal kongrelerin önemi daha da artıyor. Ulusal kongreler dünyadaki gelişmeleri tartıştığımız ülkemiz şartlarına adapte ettiğimiz en önemli platformlardır. Ulusal kongrelerin diğer önemli işlevi de ulusal ve uluslararası çalışmaları ivmelendirmedir. 6. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi’ nin de bunu sağlayacak bir bilimsel şölen olmasını arzuluyoruz.

Diğer bir önemli konu da ulusal onkolojinin, uluslararası platforma entegre edilmesi ve Türk onkolojisinin uluslararası platformdaki gücünün artmasıdır. Bu nedenle kongremizde uluslararası fikir liderlerini ve yabancı dernek ve birliklerin başkanlarını da ağırlamaya çalışacağız. Amacımız özellikle genç meslektaşlarımızın uluslararası ilişkilerini güçlendirmek olacaktır.

Türkiye’de tıbbi onkoloji çıtasını yükseltmek için çalışan onkoloji ile ilişkili tüm alanları hemşirelerimizi, diyetisyen, klinik psikolog, fertilite danışmanı tüm dostlarımızı da kongremizde görmek istiyoruz. Kongremizin bir konsepti de olacak: Sanat ve onkoloji. Hem meslektaşlarımız, hem hastalarımız için sanatsal etkinliklerle ilgili sürprizlerimiz olacak.

Türk Tıbbi Onkoloji Derneği Yönetim Kurulu ve Kongre Bilimsel Kurulu adına tüm meslektaşlarımı ve onkolojiye gönül vermiş herkesi kongreye davet etmekten onur duyuyorum.

Kongre Tarihi ve Yeri
6. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi, 23-27 Mart 2016 tarihlerinde Titanic Hotel, Antalya’ da gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe’dir. Yabancı konuşmacıların olduğu oturumlarda çeviri yapılmayacaktır.

Yaka Kartı
Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır.

Kongre Kayıt
Kayıt masası 23-27 Mart 2016 tarihlerinde 08:00 – 21:00 saatleri arasında açık olacaktır. Yaka kartı, kongre çantası, katılım belgesi ve toplantı dokümanlarını kayıt masasından alabilirsiniz.

Sekreterya Hizmetleri
Kongre merkezindeki danışma masası aracılığı ile sekreterya hizmetleriyle ilgili müracaatlarınız cevaplandırılacaktır.

Web Sayfası
Kongrenin resmi internet sayfası olan www.tibbionkoloji2016.org’ dan kongre programı, kayıt koşulları, bildiri gönderme koşulları ve tarihiyle ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Katılım Belgesi
Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, toplantı son günü olan 27 Mart 2016 tarihinde katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgelerini kayıt masasından alabilirsiniz.

Kredilendirme
Kongrenin tüm oturumları Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

Davet Mektubu
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Fazla sayıda hekim istihdam eden kurumlara merkezi izin yazısı yazılacaktır. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Bildiriler
Tüm bildiriler on-line bildiri sistemiyle web sayfası üzerinden toplanacaktır.

Transfer Bilgileri
Titanic Hotel – Antalya havaalanı arası 23 Mart  tarihinde geliş ve 27 Mart tarihinde dönüş olarak gerçekleşecek toplu transferler için kişi başı gidiş – dönüş transfer ücreti : 80 Euro + %18 KDV’ dir.
Bu tarihler dışında talep edilecek transferler kişi başı tek yön 60 Euro + %18 KDV’ dir.

Özel transferler için lütfen DMR TURİZM ile irtibata geçiniz. Uçuş değişikliklerini 24 saat önceden bildirmeniz durumunda transfer değişikliğinin dikkate alınacağını önemle belirtiriz.

Önemli Tarihler

İndirimli kayıt ücreti tarihi: 13 Aralık 2015
İndirimli konaklama ücreti tarihi: 13 Aralık 2015
Bildiri son gönderim tarihi: 22 Ocak 2016
Araç çubuğuna atla