7. Dermatoimmünoloji ve Allerji Güz Okulu

Tarih:

26 Eyl 2018 - 29 Eyl 2018

Lokasyon:

Kefaluka Otel, - Bodrum

Şehir:

Bodrum

Web Sitesi:

www.guzdermatoimmunoloji.org


Değerli Dermatologlar, Dermatoimmünoloji ve Allerji Derneği bu yıl 7. GÜZ OKULU’ nu 26-29 Eylül 2018 tarihleri arasında Bodrum’da düzenleyecek. Tıp ve uzmanlık eğitimimizin sağlam temellere oturarak meslektaşlarımızın hızla gelişen bilgi ve teknoloji çağını kolayca yakalamaları temel amacımız.

Bu amaç doğrultusunda her iki yılda bir olduğu gibi bu kez de sizlere immünoloji ve allerjinin temel bilgilerinden yola çıkarak hastalıkların patogenezini daha iyi anlamaya ve ardından akılcı uygulama ve tedavilere ulaşılabileceğimiz oldukça dinamik bir bilimsel program hedefledik. Tüm inflamatuvar, otoinflamatuvar, otoimmün ve allerjik deri hastalıkları, tanısal testler, deri maliniteleri, ilaç reaksiyonları, güncel tedavilerin akılcı yönetimi ve tartışmalı birçok konuya yanıt bulabileceğinizi umuyoruz. Değerli hocalarımızın yanısıra, konusunda çok donanımlı olan genç meslektaşlarımızın konferans, konu anlatımı ve çalışma sunumları ile dopdolu geçecek olan bu bilimsel toplantıya hepinizi davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Sizleri değerli katılımlarınız, yazılı ve sözlü bildirileriniz, toplantıyı renklendirecek sorularınız, konuları güçlendirecek kıymetli yorum ve katkılarınız ile bekliyor olacağız. Görüşmek üzere…

Kongre Merkezi
Kefaluka Otel Bodrum
Akyarlar Mahallesi, Barış Manço Cad. No:63, 48960
Akyarlar – Turgutreis – Bodrum/Muğla
www.kefaluka.com

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe’dir.

İzinler
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Kayıt ve Danışma Masaları
Kongre merkezi Kefaluka Otel, Bodrum’ da kayıt ve danışma masası 26 Eylül 2018 tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Bu masalar 26 – 29 Eylül tarihleri arasında 07:00 – 20:00 saatleri arasında açık kalacaktır. Misafirlerimiz SERENAS personeli tarafından karşılanacaktır.

Sekreterya Hizmetleri
Kongre merkezindeki sekretarya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır.

Yaka Kartları
Tüm katılımcılara yaka kartı verilecektir. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının sürekli takılması rica olunur.

Katılım Sertifikası
Tüm katılımcılar katılım sertifikalarını 29 Eylül 2018 tarihinde saat 12:00 itibariyle kayıt deskinden alabileceklerdir.

Transfer Hizmetleri
OTOBÜS – MİNİBÜS: Konaklamasını Serenas Turizm’den alan tüm katılımcıların havaalanı ve kongre otelleri arasındaki transferleri 26 – 29 Eylül 2018 tarihleri arasında 50 Euro + KDV (çift yön) olarak yapılacaktır. Uçak değişikliklerinin yazılı olarak en geç 24 saat önceden bildirilmesi durumunda transfer değişikliği istekleri dikkate alınacaktır. Bu tarihler dışındaki transfer talepleri özel transfer statüsünde değerlendirilecektir. Özel transferler için lütfen SERENAS ile irtibata geçiniz.

Dış Katılım Bedeli
Kongrenin tüm konaklama işlemlerinin Serenas Turizm aracılığı ile yapılması zorunludur. Serenas Turizm aracılığıyla konaklama yapılmaması durumunda kayıt ücretine 4 günlük paket 200 Euro + KDV dış katılım bedeli eklenecektir. Dış katılım ücreti kayıt tipi ayırmaksızın tüm katılımcı ve firma temsilcisi misafirlerimizden alınmak durumundadır. Dış katılım ücretine bilimsel program ve aktiviteler süresince kongre merkezine giriş, öğle yemekleri, kahve molaları, tüm barlardan 09.00 – 18.00 saatleri arasında otel konsepti dahilinde yerli ve yabancı içecek servisleri dahildir.
Kayıt ve konaklama taleplerinin iptali için son tarihi 16 Mayıs 2018’dır.

 

Araç çubuğuna atla