7. Ulusal Dermatolojik Cerrahi Günleri, Kasım 2018, Ankara

Tarih:

15 Kas 2018 - 18 Kas 2018

Lokasyon:

Sheraton Ankara Hotel - Ankara

Şehir:

Ankara

Web Sitesi:

www.dercer2018.org


Değerli Meslektaşlarımız, 7. Ulusal Dermatolojik Cerrahi Günleri’ni 15–18 Kasım 2018 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştireceğimizi duyurmaktan Dermatolojik Cerrahi Derneği olarak mutluluk duymaktayız. İki yılda bir düzenlenen ve ilkini 2006 yılında International Society for Dermatologic Surgery ile birlikte düzenlediğimiz Dermatolojik Cerrahi Günleri artık geleneksel bir özellik kazanmıştır.

Ülkemizde son yıllarda dermatolojik cerrahiye olan ilginin artmasını memnuniyetle görmekteyiz. Toplantımızın amacı; dermatologlar arasında dermatolojik cerrahi uygulamalarını daha fazla yaygınlaştırmak, uygulama seviyesini daha üst düzeye taşımak, bu konudaki bilgi alışverişini sağlayarak mesleki eğitime ve gelişime katkıda bulunmaktır. Bu çerçevede; dermatolojik cerrahinin başlıca iki kolu olan eksizyonel-tümör cerrahisi ve kozmetik cerrahide yaşadığımız zorluk ve sorunları gündeme getirip, yeniliklerle birlikte çözüm yollarını tartışmayı hedeflemekteyiz.

7.Toplantımızı Sheraton Ankara Hotel’de gerçekleştirmeyi planladık. Toplantı süresince önceki toplantılarımızda olduğu gibi dünyada dermatolojik cerrahi konusunda söz sahibi değerli bilim adamlarının katılımıyla konferanslar ve pratik uygulamaların yapılabileceği kurslar düzenlenecektir. Uygulamalı Anatomi kursumuza ve meslektaşlarımızın deneyimlerini sözel olarak paylaşabilecekleri serbest kürsü oturumuna da programda yer verilecektir.

Dermatolojik Cerrahi alanındaki bilgilerin güncellenip, paylaşılacağı 7. Ulusal Dermatolojik Cerrahi Günleri boyunca siz değerli meslektaşlarımız ile birlikte olmaktan büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Toplantı Tarihi ve Yeri
Kongre 15 – 18 Kasım 2018 tarihleri arasında Sheraton Ankara Hotel’de düzenlenecektir.

Toplantı Dili
Toplantı resmi dili Türkçe’dir.

Toplantı İnternet Adresi
www.dercer2018.org

Toplantı İletişim Adresi
info@primeqm.com

Yaka Kartı
Tüm katılımcıların toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında sergi alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları, toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Katılım sertifikası
Kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

Toplantı İzin Yazıları
Toplantı katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek toplantı izin yazıları Toplantı Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile talep eden katılımcılara gönderilecektir.

Stand Alanları
Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme ve yayınevlerinin, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla bir alan ayrılacaktır. Sergi alanlarına girişte kongre kaydı yaptırmış olma şartı aranmaktadır.

İptal Koşulları
Yapılan kayıt ve konaklama rezervasyonlarının 17 Ağustos 2018 tarihine kadar iptali durumunda %50’si iade edilecek olup,
17 Ağustos 2018 tarihinden sonra iptali durumunda kayıt ve konaklama ücretlerinin hiçbir şekilde iadesi yapılamayacaktır.

Bildiri Gönderme Koşulları

  • Bildirilerin online sistem üzerinden girilmesi tek geçerli gönderim şeklidir. Sistemden bağımsız olarak e-mail ve posta yoluyla gönderilen bildiriler kabul edilmeyecektir. Bildiri gönderi adresi www.dercer2018.org
  • Son bildiri gönderme tarihi 05 Ekim 2018’dır. Elektronik sistem ilan edilen tarihte kapatılacaktır.
  • Bildiri özeti genel kuralları toplantı web sayfasında yer almaktadır.

Önemli Tarihler:
İndirimli kayıt ve konaklama için son tarih: 17 Ağustos 2018

Araç çubuğuna atla