7. Ulusal Pediatrik Hematoloji Sempozyumu

Tarih:

03 Haz 2020 - 06 Haz 2020

Lokasyon:

Wyndham Grand Otel - Kayseri, Türkiye

Şehir:

Kayseri, Türkiye


Saygıdeğer Türk Pediatrik Hematoloji Derneği Üyeleri ve Değerli Kongre Katılımcıları, 7. Ulusal Pediatrik Hematoloji Sempozyumunu, Anadolu tıbbının hem tarihi hem de güncel merkezlerinden biri olan Kayseri’de gerçekleştirecek olmanın heyecanı içindeyiz.

Derneğimizin 21. yılındaki bu toplantıda, pediatrik hematoloji ve immünoloji alanlarında ülkemize hizmet etmiş, çok sayıda bireyin yetişmesine katkıda bulunmuş Prof. Dr. Türkan Patıroğlu’nun emekliliğini kutlayacağız. Sempozyumumuzun, pediatrik hematolojiye gönül vermiş ustalarımızın genç üyelerimizle biraraya gelmesi, bilgi ve deneyimlerini aktarması için iyi bir ortam oluşturacağını ümit ediyoruz. Bilimsel programımızda hematolojinin birçok alanını kapsayan konuşmalar, sözlü sunular ve poster sunuları yer alacak, jürimiz her sene olduğu gibi uygun bulduğu çalışmaları ödüllendirecektir. Türk Pediatrik Hematoloji Derneği ve Yerel Düzenleme Kurulu olarak sizleri Sempozyumumuza davet ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. Musa Karakükcü’, Yerel Düzenleme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Namık Yaşar ÖZBEK’, Türk Pediatrik Hematoloji Derneği Başkanı

Araç çubuğuna atla