8. Sivas Romatoloji Günleri

Tarih: 03 Eyl 2021 -05 Eyl 2021
Lokasyon: Online - Online
Şehir: Online


Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Romatizma Araştırma ve Savaş Derneği Sivas Şubesi olarak geleneksel hale getirdiğimiz Sivas Romatoloji Günleri’nin 8.’sini 3 – 5 Eylül 2021 tarihleri arasında online olarak düzenlemeye karar verdik. Pandemi sürecinin yarattığı riskleri ortadan kaldırmak amacıyla online olmasına karar verdiğimiz bu toplantımızın sizlerle kucaklaşamadığımız son toplantımız olmasını umuyoruz.

Daha önceki toplantılarımızda olduğu gibi sizlerin göstereceği yoğun ilgi ile gerçekleştireceğimiz bu yılki sempozyumumuzda da görev alan tüm meslektaşlarımızla birlikte romatoloji alanıyla ilgili son gelişmeleri paylaşacağız ve tartışacağız. Ayrıca sizlere bu yılda önceki yıllarda olduğu gibi romatizmal hastalıkların tanı ve tedavisine yönelik son güncellemelerin yer aldığı üst düzey bir bilimsel program yapmayı hedefledik. Programımızda bilimsel oturumlar, paneller, uydu sempozyumları ve meslektaşlarımızın araştırmalarını sunacakları sözlü bildiri oturumları yer almaktadır.

Bir arada olamasak da, online olarak sempozyumumuzu gerçekleştirip, zengin bilimsel programımızla sizlerle buluşacak olmaktan büyük mutluluk ve onur duyuyoruz

Prof. Dr. Sami Hizmetli

Sempozyum Başkanı

Araç çubuğuna atla