8. Türkiye Tiroid Hastalıkları Kongresi, Aralık 2018, Ankara

Tarih:

14 Ara 2018 - 16 Ara 2018

Lokasyon:

The Green Park Hotel - Ankara

Şehir:

Ankara

Web Sitesi:

www.tiroidkongresi2018.org


Sizleri bu yıl 14-16 Aralık 2018 tarihlerinde Ankara’da yapılacak olan 8. Türkiye Tiroid Hastalıkları Kongresine, Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Derneği adına davet etmekten memnuniyet duyuyoruz.

Bu kongre, tiroid hastalıklarına ilgi duyan ve bu hastalıkları çözmeye çalışan uzmanları ve bilim insanlarını  biraraya getiriyor. Kongrede tiroid hastalıklarıyla ilgili çelişkili konuları ve çözüm yolllarını tartışma fırsatı bulacağız.

Kongre bilimsel programı; tartışmalı konuları ve yeni ortaya konulmuş gelişmeleri bulacağımız sempozyum ve konferanslardan oluşuyor. Tiroid Kongresinin, tiroid hastalıklarının tanı ve tedavisindeki son gelişmelerle ilgili kapsamlı bir güncelleme sağlayacağına inanıyoruz. Diğer taraftan meslektaşlarımızın çalışmalarını sunacakları poster ve sözel bildiri oturumları da kongreye ayrı heyecan katacaktır.

Kongre programı öncesinde İleri Seviye Tiroid Ultrasonografi Kursu düzenliyoruz. Daha önceki yıllarda  da başarıyla yapılmış olan ve konusunda deneyimli arkadaşlarımızın görev alacağı bu kurs, tiroid ultrasonografisindeki gelişmeler yanı sıra, günlük pratikte çok gerekli bilgileri ve  uygulamaları örnek olgular eşliğinde bizlere öğrenme fırsatı sağlıyor.

Bilimsel olarak aradığımızı bulabileceğimiz, bunun yanısıra dostluklarımızı daha da geliştireceğimiz ve iyi duygularla hatırlayacağımız bir Tiroid Kongresi yaşamak için, Aralık ayında güzel şehrimiz başkent Ankara’da  birarada olmayı ümit ediyoruz.

Araç çubuğuna atla