9. Çapa Nefroloji ve Transplantasyon Günleri

Tarih:

02 Mar 2017 - 05 Mar 2017

Lokasyon:

NG Güral Sapanca Otel, - Kocaeli

Şehir:

Kocaeli

Web Sitesi:

capanefroloji2017.org


capaDeğerli Meslektaşlarım, İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi Nefroloji Bilim Dalı tarafından 2 – 5 Mart 2017 tarihlerinde NG Sapanca Otel’de düzenlenecek olan “ IX. Çapa Nefroloji ve Transplantasyon Günleri”ne sizleri davet etmekten mutluluk duyuyorum.

Göstereceğiniz ilgi için şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Nilgün Aysuna
İstanbul Tıp Fakültesi
Nefroloji Bilim Dalı

Kongre Tarihi

2 – 5 Mart 2017

Kongre Oteli

NG Sapanca Otel

Kongre Dili

Kongre dili Türkçe’dir.

Davet Mektubu

Kayıt işlemini yaptıran tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

Yaka Kartı

Tüm katılımcılar kayıt sırasında kayıt masasından yaka kartlarını temin edebilirler. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır.

Kongre Web Sayfası

Bildiri özetlerinin gönderilmesi ve kongre ile ilgili tüm güncel bilgilerin paylaşılması için capanefroloji2017.org  web sayfası oluşturulmuştur.

Katılım Belgesi

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara  4 Mart 2017  itibariyle kayıt masasından katılım sertifikası verilecektir.

Stand Alanları

Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılacaktır. Sergi alanlarına girişte kongre kaydı yaptırmış olma şartı aranmaktadır.

Dış Katılım

Kayıt konaklama bölümünde belirtilen oteller ve organizasyon şirketi dışında yapılan tüm rezervasyonlarınızda, kongre merkezi kullanım ücreti talep edilecektir.

Kayıt ve Danışma Masaları

Kongre otelinde misafirlerimiz SERENAS TURİZM çalışanları tarafından karşılanacaktır.

İptal Şartları

Tüm kayıt ve konaklama iptallerinin Serenas Turizm’e yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir. Katılım iptali 13 Ocak 2017 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama ücretlerinin tamamı iade edilecektir. 13 Ocak 2017  tarihinden sonra yapılan iptallerde, iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.

Araç çubuğuna atla