Oral Mukoza Hastalıkları Sempozyumu

Tarih:

22 Ara 2018 - 22 Ara 2018

Lokasyon:

Ege Üniversitesi Muhittin Erel Amfisi - İzmir

Şehir:

İzmir

Web Sitesi:

www.oralmukozasempozyumu.org


Sayın Meslektaşlarım, Ege Üniversitesi Yüz ve Ağız içi Lezyonları (EGEYA) Konseyi; Dermatoloji, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Diş Hekimliği Ağız-Diş ve Çene Radyolojisi ile Ağız-Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı öğretim üyeleri ve öğretim görevlilerinin katılımıyla 15 yıldır  her hafta düzenli olarak sürdürülen bir ekip çalışmasıdır. Ülkemizde ağız içi hastalıklarına bu denli uzun sureli ve interaktif yaklaşımda bulunan başka bir multidisipliner çalışma grubu bildiğimiz kadarı ile bulunmamaktadır. Bu sempozyumda temel amacımız, EGEYA konseyi tarafından kazanılan deneyimleri, farklı disiplinleri temsil eden değerli hocalarımız ve “Türk Dermatoloji Derneği Oral Mukoza Hastalıkları Çalışma Grubu”nun işbirliği ile sizlerle paylaşmaktır. Sempozyumumuz, 22 Aralık 2018 tarihinde Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Muhittin Erel Amfi’sinde gerçekleştirilecektir. Sizleri bu toplantıya davet etmekten ve İzmir’de ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Kongre ile ilgili ayrıntılı duyurulara www.oralmukozasempozyumu.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

SEMPOZYUM MERKEZİ
ORAL MUKOZA HASTALIKLARI SEMPOZYUMU  ; Ege Üniversitesi Muhittin Erel Amfisin’de gerçekleştirilecektir.

SEMPOZYUM DİLİ
Sempozyum dili Türkçe olup, yabancı konuşmacıların olması durumunda oturumlarda simultane tercüme hizmeti verilecektir.

İKLİM
Aralık ayında İzmir’de  ortalama hava sıcaklığı gündüz  5 – 14°C olup hava parçalı bulutludur.

KATILIM SERTİFİKASI
Sempozyumlara kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

DAVET MEKTUBU
Kayıt işlemini yaptırmış tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

SERGİ ALANLARI
Sempozyum süresince ilaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla Ege Üniversitesi Muhittin Erel Amfisi fuayesinde geniş bir alan ayrılmıştır. Sergi alanlarına girişte sempozyum kaydı yaptırmış olma şartı aranmaktadır.

KAHVE MOLASI
Sempozyum süresince çay, kahve ikramları kongre merkezi fuayesi ve stand alanlarından servis edilecektir.

ÖĞLE YEMEKLERİ
Sempozyum süresince öğle yemekleri lunch box olarak Ege Üniversitesi Muhittin Erel Amfisi fuaye alanında servis edilecektir.

Araç çubuğuna atla