Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği XI. Ulusal Kongresi

Tarih:

31 Eki 2018 - 03 Kas 2018

Lokasyon:

Wyndham Grand Levent Hotel - İstanbul

Şehir:

İstanbul

Web Sitesi:

www.tmftpkongre2018.org


Sayın Meslektaşlarımız, Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği, çalışma grubu olarak doğuşundan bu yana 17 yılı aşkın süredir, ülkemizin alanındaki en faal kuruluşudur. Derneğimiz, anneler ve bebeklerinin sağlığının korunması ve geliştirilmesi çerçevesinde, eğitimler düzenlemek, araştırmalara destek vermek, alanında yapılanların daha iyi ve daha doğru gerçekleşmesi için yol haritaları sunmak, çalışanların ve hizmet alanların medikolegal haklarını korumak için vardır. Sizi davet etmekten onur duyduğum 31 Ekim – 3 Kasım 2018 tarihlerinde Wyndham Grand Levent Hotel İstanbul’da düzenlenecek XI. Ulusal Kongre’miz bu etkinliklerin en önde gelenidir. Yalnız üyelerine ve perinatoloji gönül verenlerine değil, tüm doğum hekimlerine ve anne-yeni doğan sağlığına yönelik bu çalışmalar sosyal ve ekonomik kaynak gereksinimindedir.

XI. Ulusal Kongremiz ve öncesi planlanan kurslar ile birlikte bu toplantının bilimsel düzeyinin ve katılımının çok yüksek olacağını düşünüyoruz. Kurumsal yapısı ve geçtiğimiz yıllardaki organizasyon başarıları ve ilişkileri ile derneğimiz üretken özelliğini ortaya koymuştur.

Kongre tarihlerini şimdiden kaydedip programınıza almanızı öneririz. 31 Ekim – 3 Kasım’da İstanbul’da buluşmak ümidi ile çalışmalarınızda başarılar, mutlu günler dileriz.

Prof. Dr. Yalçın KİMYA

Dernek ve Kongre Başkanı

Kongre Tarihi ve Yeri

Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği XI. Ulusal Kongresi, 31 Ekim – 03 Kasım 2018 tarihleri arasında Wyndham Grand Levent Hotel İstanbul’da gerçekleştirilecektir. 31 Ekim 2018 tarihinde kongre öncesi kurslar gerçekleştirilecektir.

 

Kongre Dili

Kongrenin dili Türkçe’dir. Kongre esnasında Türkçe-İngilizce-Türkçe simultane çeviri hizmeti verilecektir.

 

Davet Mektubu

Kayıt işlemini yaptıran tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

 

Yaka Kartı

Tüm katılımcılar, refakatçiler ve firma temsilcileri kayıt masasından yaka kartlarını temin edebilirler. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı takılması gerekmektedir.

 

Katılım Sertifikası

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

 

Stant Alanları

Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme, cihaz ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılmıştır. Sergi alanlarına girişte kongre kaydı yaptırmış olma şartı aranmaktadır.

 

Ödeme

Ödemeler TL olarak yapılacak ve banka transferi yada kredi kartı ile gerçekleşecektir. Banka havalesinden doğacak masraflardan katılımcı sorumlu olacaktır.
İptal / İade Şartları

Kongrenin iptal ve iade koşulları ile ilgili detaylı bilgi kayıt – konaklama sayfalarında belirtilmiş olup, bunların dışında bir uygulama söz konusu olmayacaktır.

Araç çubuğuna atla