Uludağ Anatomi Kış Kongresi 2017, 26 – 28 Şubat, Bursa

Tarih: 26 Şub 2017 -28 Şub 2017
Lokasyon: Ağaoğlu My Mountain Otel - Uludağ - Bursa
Şehir: Bursa


Değerli Katılımcılar; Bursa’da 1991’de ilk Ulusal Anatomi Kongremizi gerçekleştirme ve 2011’de bir Uluslararası Anatomi kongresi yapmanın onurundan sonra şimdi ise Anatomi Günleri 2017’yi Uludağ’da sizlerin katılımı ile yapacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Anatomi Kongrelerimizin başlangıcında büyük emekleri olan merhum Hocamız Prof. Dr. Ahmet Çimen anısına düzenlenecek olan toplantı 26 – 28 Şubat 2017 tarihlerinde ülkemizin önemli turizm merkezlerinden olan Uludağ’da yapılacaktır.

Toplantıda Ulusal ÇEP ile igili çalışmaların yanısıra Teknolojinin Anatomi Bilimi ve Eğitimine Getirileri ana başlıklar olarak ele alınacaktır.

Anatomi Günleri 2017 – Uludağ toplantımızın sizlerin katılım ve katkılarıyla değer kazanacağından dolayı birlikte olmaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirterek “Düzenleme Kurulu” olarak sizi Bursa-Uludağ’a davet ediyoruz.

Prof. Dr. İhsaniye COŞKUN
U.Ü. Tıp Fak. Anatomi ABD Başkanı

Sempozyum Merkezi
Ağaoğlu My Mountain Otel – Uludağ

Sempozyum Tarihleri
Sempozyum 26 – 28 Şubat 2017 tarihleri arasında Ağaoğlu My Mountain Otel Uludağ’ da yapılacaktır.

Sponsorluk
Sponsor olmak için sponsor@burkon.com ile irtibata geçebilirsiniz.

Stand Alanları 
Toplantı süresince sektördeki firmaların oluşturacağı stand alanı ziyarete açık olacaktır.

Yaka Kartı 
Tüm bilimsel ve sosyal aktiviteler için yaka kartı bulundurulmalıdır. Yaka kartsız toplantı salonlarına girilemeyecektir.

Katılım Belgesi 
Toplantıya kayıtlı katılımcıların belgeleri 26 Şubat 2017 tarihinden itibaren kayıt masasından verilecektir.

Sunu Teslim / Kontrol Odası
Sunumlarınız sırasında zorluk yaşamamanız için CD ve taşınabilir belleklerinizi Microsoft Office altında çalışan programlarda hazırlamanız ve yedeklerini yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Sunumunuzdan önce mutlaka CD ve taşınabilir belleklerinizi herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunu teslim / kontrol odasında kontrol etmeniz rica olunur. Tüm salonlarda dizüstü bilgisayar ve görüntüleme cihazları bulunacaktır. Sunumlar CD ya da taşınabilir bellek ile teslim edilmelidir. Kişisel bilgisayarlardan sunum yapılmayacaktır. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunumlarınızı oturum saatinizden en az 2 saat önce yayına hazırlanması için sunu teslim / kontrol odasına teslim etmeniz gerekmektedir.

Araç çubuğuna atla