XVIII. Ulusal Romatoloji Kongresi

Tarih:

18 Eki 2017 - 22 Eki 2017

Lokasyon:

Titanic Deluxe Otel - Belek, Antalya

Şehir:

Belek, Antalya

Web Sitesi:

www.romatoloji2017.org


Değerli Meslektaşlarım, Türkiye Romatoloji Derneği olarak her sene düzenlediğimiz ve alanında ülkemizdeki en önemli bilimsel etkinlik olan Ulusal Romatoloji Kongresi’nin onsekizincisi  18-22 Ekim 2017 tarihlerinde Belek, Antalya’da, Titanic Deluxe Oteli Kongre Merkezi’nde  gerçekleşecektir.

Kongremizin geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi romatoloji alanındaki bilimsel yeniliklere, güncel klinik yaklaşımlara ve uygulamalara yer verilen, konusunda yetkin yerli ve yabancı hekimlerin katkılarıyla oluşacak, tüm meslektaşlarımızın yararlanacağı bir toplantı gerçekleştirmeyi umuyoruz.

Romatizmal hastalıkların takip ve tedavisinde görev alan tüm hekimleri, sağlık çalışanlarını ve diğer meslek gruplarını 18 – 22 Ekim 2017 tarihinde aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Kongre Tarihleri
18 – 22 Ekim 2017

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe’dir.

Kredilendirme
Kongrenin tüm oturumları, kredilendirilmesi için Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu onayına sunulacaktır.

Yaka Kartı
Kayıt yaptıran tüm katılımcı ve refakatçilere yaka kartı dağıtılacaktır. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktiviteler de takılması rica olunur.

Katılım Belgesi
Tüm bilimsel program katılımcılarına katılım belgeleri, kongrenin son gününde kayıt masasından dağıtılacaktır.

Davet Mektubu / İzin Yazısı
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları kongre sekreterliği aracılığı ile kayıt işlemi tamamlanmış katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

Transfer Hizmetleri
18 – 22 Ekim 2017 tarihleri arasında Antalya Havaalanı’ndan, transferlerini D Event Turizm’e bildirmiş olan tüm katılımcıların transferleri yapılacaktır.
Özel transfer talepleriniz için D Event Turizm ile irtibata geçiniz.

Araç çubuğuna atla