Hacettepe Radyoloji Çok Kesitli BT Kursu-24 – 26 Mart 2016, Ankara

Tarih: 24 Mar 2016 -26 Mar 2016
Lokasyon: Swissotel - Ankara
Şehir: Ankara


bt kursuDeğerli Meslektaşlarımız, Sizleri 24-26 Mart 2016 tarihlerinde Hacettepe Üniversitesi Radyoloji Anabilim Dalı’nın düzenlemiş olduğu ‘BT Kursu’nun dokuzuncusuna davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Bu yıl önceki yıllardan farklı olarak kursumuz 2.5 gün sürecek. 26 Mart 2016 Cumartesi gününü ‘Nöroradyoloji ve Baş-Boyun Kursu’ olarak hazırladık. Bu yıl katılımcılara tüm kursun yanı sıra ‘Vücut Görüntüleme’ ve ‘Nöroradyoloji ve Baş-Boyun Radyolojisi’ kurslarına ayrı kayıt imkanını da sağlamış olduk. Artık bir gelenek haline gelen teknoloji firmalarının  sunumlarını ise her firma için ayrı konuda ve günün programıyla ilişkili olarak hazırladık. Bu sunumların tümü iş istasyonlarındaki uygulamalar üzerine olacak. Ayrıca, olgu sunumlarına program içerisinde yine yer vermeye özen gösterdik.

Mart 2016’da Hacettepe BT Kursu’nda görüşmek dileğiyle,

Düzenleyen Kurum  :  Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Radyoloji Anabilim Dalı

Kursun Gerçekleşeceği Merkez  :  Swissotel Ankara

Yıldızevler Mahallesi, Jose Marti Caddesi No: 2, Çankaya, Ankara

Kurs Tarihi  :  24 – 26 Mart 2016

24 ve 25 Mart 2016 Perşembe – Vücut Radyolojisi

26 Mart 2016 Cumartesi – Nöroradyoloji ve Baş-Boyun Radyolojisi

Kurs Web Sitesi  : www.hacetteperad.org

Kurs Dili  :  Kurs resmi dili Türkçedir.

İzinler  :  Kurs katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek izin yazıları, kurs sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Talepler için lütfen ckbt@serenas.com.tr e-posta adresinden bağlantıya geçiniz.

İptaller  :  Kayıt ve konaklama ücretlerinde 29 Şubat 2016 tarihine kadar yapılacak iptallerde ücretin tümü iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler kurs bitiminden sonra gerçekleştirilecektir.

Kurs Kayıt ve Danışma Masası   :  Kayıt ve Danışma Masası 24 Mart 2016 Perşembe gününden itibaren 08:00-18:00 saatleri arasında Swissotel’de hizmet verecektir.

Yaka Kartları  :  Kurs kaydını yaptıran tüm katılımcı ve ticari firma temsilcilerine yaka kartı dağıtımı kayıt ve danışma masasından takdim edilecektir.

Katılım Sertifikası  :  Kursa katılmış olan tüm katılımcılara ve ticari firma temsilcilerine kurs katılım sertifikası 26 Mart 2016 tarihinde kayıt ve danışma masasından dağıtılacaktır. Bu tarihten önce ayrılacakların, posta adreslerini kayıt ve danışma masasına bildirmeleri ya da bir başkasının alabilmesi için yazılı yetki vermeleri rica olunur.

Erken Kayıtlar  :  Erken kurs kayıt ücretlerinden faydalanılabilmesi amacıyla, bu duyurunun sonunda yer alan ya da kongrenin web-site adresinde bulunan kayıt formunun eksiksiz doldurulup, kurs ücretinin Serenas Turizm adına ilgili banka hesabına yatırılıp, banka dekontu ile birlikte e-posta, faks ya da posta yoluyla 15 Şubat 2016 tarihine kadar Serenas Turizm’e gönderilmesi gerekmektedir.

Gönderilen kayıt formları ve banka dekontları, organizasyon sekreterliği tarafından değerlendirmeye alınacak ve gerekli onay en kısa sürede, doldurulmuş kayıt formunda belirtilen e-posta adresine ya da faks numarasına iletilecektir.

Kurs Günü Kayıtları   : Önceden Serenas Turizm ile temasa geçerek, yer durumu için onay alınması kaydıyla kayıt yaptırmamış olan katılımcılar için Swissotel’ de bulunan kayıt ve danışma masasında işlem yapılabilir.

Konaklama Kayıtları  :  Konaklama talepleri, kurs tarihlerinden en az bir ay önce Serenas Turizm ile bağlantı kurularak yaptırılmalıdır. Kurs günü gelebilecek konaklama taleplerinde konfirme garantisi verilemeyebilir.

Konaklama için, kursun gerçekleşeceği Swissotel Ankara (5*)seçilmiş; gecelik oda ücretleri aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır.

Oda rezervasyon talepleriniz için bu duyurunun sonunda yer alan ya da web sitesinde bulunan konaklama formunun eksiksiz doldurulup, konaklama ücretinin Serenas Turizm adına ilgili banka hesabına yatırılıp, banka dekontu ile birlikte e-posta, faks ya da posta yoluyla Serenas Turizm’e gönderilmesi gerekmektedir.

Araç çubuğuna atla