Nobel İlaç’ın Nobelyum Projesi, yeniliklerle yoluna devam ediyor

13 Mart 2023  |   Kategori: Sektör Print

Nobel İlaç tarafından hayata geçirilen NOBELYUM dijital platformu, zengin site mimarisi ve içerikleri ile hekimler ve eczacıları kapsayan sağlık profesyonellerine kesintisiz, sürdürülebilir tıbbi ve bilimsel hizmet sunuyor. Nobel İlaç Dijital Pazarlama Müdürü Canan Türkkan, marka adı yeni tescillenen Nobelyum dijital platformunun kuruluşundan günümüze uzanan başarılı yolculuğunu hakkında bilgi verdi. Pandemi sürecinde her alanda dijitalleşmenin öneminin ortaya çıktığını kaydeden Nobel İlaç Dijital Pazarlama Müdürü Canan Türkkan, platformda yeni projeleri de hayata geçireceklerini söyleyerek şu açıklamalarda bulundu:

Günümüzde teknolojinin hızlı gelişimi ile dijital dönüşüm her sektörün temel gerekliliği oldu. Özellikle geçirdiğimiz pandemi sürecinde her alanda dijitalleşmenin önemini çok net gördük. Nobel İlaç olarak sektördeki güçlü yerimizi yeniliklere hızla uyum sağlayabilen kurum kültürümüze borçluyuz. İş yaparken kullandığımız yenilikçi dijital varlıklarımızı ve teknolojileri, hizmet verirken de kullanabilmek, içinde bulunduğumuz sektör adına hayati önem taşıyor. Nobel İlaç olarak “Sağlık İçin Değer” dediğimiz yolculuğumuzda, artan dijital dönüşüm ve dijitalleşme ihtiyacı ile birlikte, bu sürece hızla adapte olduk. Bu değişimin en güzel örneklerinden biri olarak da sağlık profesyonelleri için inşa ettiğimiz dijital portalımız Nobelyum’u hayata geçirerek koşulsuz olarak sağlık mesleği mensuplarının kullanımına sunduk. Platform ile zengin site mimarisi ve içerikleri ile hekimler ve eczacıları kapsayan sağlık profesyonellerine kesintisiz, sürdürülebilir bir tıbbi ve bilimsel hizmet sunuyoruz.

Canlı yayın altyapısı başta olmak üzere, her bir alanını yenilikçi dijital ve teknolojik trendlere uygun olarak ve adım adım inşa ederek geliştirdiğimiz Nobelyum, 360 derece güncel içerik sunan bir dijital portal olarak şu anda kullanıcılarına hizmet veriyor. ‘Her Gün 1 Doz Nobelyum’ sloganı ile hayata geçirdiğimiz portalımızda, doktor ve eczacılar başta olmak üzere an itibarı ile 7100’ün üzerinde sağlık profesyoneli üyemiz mevcut. Nobelyum Güncel Gelişmeler alanında yepyeni bilimsel ve medikal içerikleri sağlık profesyonellerimizle buluşturuyor. Ayrıca tıp dünyasının önde gelen bazı önemli bilimsel dergilerine erişim fırsatı da sunduğumuz gibi Mart ayı itibari ile de kayıtlı tüm hekimlerimize RX media kullanım olanağı sunacağız. Yine sitemiz üzerinden hekimlerin ürün bilgisine ve geri ödeme koşullarına ulaşımını hızlandıracağız.

Platform içerisinde kullanıcılarımıza farklı deneyimler yaşatmak adına güncel gelişmeler alanımız ve podcast içeriklerimiz bulunuyor. Podcast alanımızla; hem bizim için hem de Türk tıbbı için çok özel olduğunu düşündüğümüz bir proje olan “Tıbba Adanmış Hayatlar” serisi ile tıbba ve Türk tıbbına çok anlamlı katkıları olan çok değerli kişilerin hayatlarından önemli bir kesiti paylaşmak, gençlere ilham vermek, geçmişten geleceğe bir köprü kurmak istedik. Podcast serimizin kısa zaman içerisinde yüksek tıklanma oranları ile görmüş olduğu ilgi ve geleceğe hoş bir arşiv bırakabilme duygusu bizlere yeni podcast projeleri için de ilham verdi. Dopdolu içerikler, yeni modüller ve özellikler ekleyerek büyütmeye devam ettiğimiz bu önemli portal; ilk gününden bugüne olduğu gibi yepyeni projelerle ve içeriklerle de dijital yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.

Medikal İçerikli Canlı Yayınlar Sağlık Profesyonelleriyle Buluşuyor

Sağlık profesyonellerine yönelik online toplantılar gerçekleştirildiğini belirten Türkkan, “Nobelyum Canlı Yayınlar alanımızda, ürünlerimiz ve ilgili tedavi alanlarında, branş ve uzmanlık bazında sağlık profesyonellerimize yönelik önemli toplantılar gerçekleştiriyoruz. Bugüne kadar portalımız üzerinden hem webinar modunda hem de Zoom tabanlı olmak üzere, otuzun üzerinde birçok toplantı gerçekleştirdik” açıklamasında bulundu.

Platform Üzerinden Hakemli Bilimsel Dergi Nobel Medicus’a Ulaşım İmkanı
Nobel İlaç olarak uzun yılladır sağlık profesyonellerine sunduğumuz ve bir ilaç firması tarafından koşulsuz olarak desteklenen hakemli tek bilimsel dergi olan Nobel Medicus, British Library raflarında yer alan, bunların yanında çok sayıda ulusal ve uluslararası indeks ve kütüphaneye kabul edilen bir dergi. Dergimizin multi-disipliner yapısı ve ulaştığı bilim insanı sayısının benzersizliği ile de Nobelyum platformumuzda yer alması ayrıca mutluluk veriyor. Medicus dergimizi, Nobelyum.com üzerinden en aktif ve güncel haliyle de sağlık profesyonellerimizin erişimine sunmaya devam ediyoruz. Medicus’a erişim olanağımız Nobelyum dijital platformumuzda yer alan bilimsel hizmetin çok önemli bir ayağını oluşturuyor.

Her Gün 1 Doz Nobelyum

Nobelyum platformu farklı ana bilim dallarından/branşlardan olan sağlık profesyonellerinin kesintisiz yararlanabilecekleri ve portal içerisinde sunulan tüm özellikler sayesinde güncel tıbbi bilgilere ve en güncel gelişmelere hızlıca ulaşabilecekleri bir dijital platform. Güncel gelişmeler, medikal haberler, canlı yayınlar, podcastler, toplantılar ve etkinlikler gibi farklı modüllere sahip Nobelyum, hem kullanıcıların gündemdeki önemli gelişmeleri takip edebilmelerini sağlıyor hem de sağlık profesyonelleri ile tüm paydaşların iletişimini pratik bir hale getiriyor.

Nobelyum’un ayda ortalama 200’e yakın bilimsel yayın görüntüleme yapılan Medikal Yayınlar alanı sayesinde hekimler ilgili tüm bilimsel yayınların arşivine ve güncel yayınlara erişim sağlayabiliyor. Sağlık profesyonelleri için geliştirdiğimiz dijital platformumuz Nobelyum uluslararası pazarlardaki birimlerimizde bulunan paydaşlarımız için de örnek oluşturan ve takip edilen bir proje oldu.

Sağlık profesyonellerinin en önemli ihtiyaçları olan medikal bilgiye hızlı ve kolay erişebilmelerini sağlamanın yanında güncel ve trend gelişmeleri de onlarla hızla buluşturmaya devam ediyoruz. Bilgiye ulaşma tercihlerini önemsiyor her yeni gün tüm üyelerimize hitap edebilecek kanallarla içerikler üretiyoruz. Geribildirimleri önemsiyor, site içi deneyimlerini paylaşabilecekleri pop-up anket sistemi kullanıyoruz. Veri güvenliği ve sağlık profesyonellerimizin iletişim tercihlerini titizlikle topluyor, 360 derece güvenli medikal bilgiye ulaşma ve online portal deneyimi sunuyoruz. Sağlık profesyoneli üyelerimizin bilgilerini, bilimdeki son gelişmelerle ve faaliyet gösterdiğimiz tedavi alanlarındaki yeniliklerle ilgili olarak kesintisiz güncelleyebiliyoruz. Portalımız üzerinden sağladığımız çok değerli medikal hizmetlerle (medikal/bilimsel yayınlar), hekimlerimizin profesyonel hayatlarına katkılar sağlayıp, bilgiye erişimlerini tek tıkla daha da kolaylaştırıyoruz.

Nobel İlaç’ın en büyük dijital varlığı olan Nobelyum, artık bir proje olmanın da ötesinde, Nobel İlaç için önemli bir iletişim kanalı konumuna geldi, bu kanalı yepyeni üyelerle, yeniliklerle ve zengin güncel içeriklerle büyütmeye inovatif özelliklerle beslemeye devam edeceğiz.

Ülkemizin Başı Sağ Olsun

Nobel İlaç olarak, büyük fedakarlıklarla gece gündüz demeden çalışan tüm sağlık personellerinin 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. Ülkemizin başı sağ olsun, geçmiş olsun.
Detaylı bilgi için: www.nobelyum.com adresini ziyaret edebilirsiniz. #nobelilaç #sağlıkiçindeğer #nobelyum #hergün1doznobelyum

YAZIYI PAYLAŞ

YORUMUNUZ VAR MI?

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Araç çubuğuna atla