Dr. Jones, Pensa İlaç’a medikal danışman olarak atandı

Kategori: Sosyal Sorumluluk / İK Print

 

İSTANBUL – Dr. Sibel Jones, Pensa İlaç’ta medikal danışman olarak görev yapmaya başladı. Medikal eğitim verilmesi, medikal ürün stratejilerin hazırlanması, fikir liderleriyle iletişimin sağlanmasından sorumlu Medikal Danışman olarak Pensa İlaç’ta göreve başlayan Dr. Sibel Jones University of Westminster’da Medikal Moleküler Biyoloji alanında yüksek lisans yaptı. Profesyonel iş hayatına Londra’da bulunan Chelsea And Westminster Hospital’da başladı.

Evli ve 2 çocuklu olan Dr. Sibel Jones 1970 Ankara doğumlu ve çok iyi derecede İngilizce biliyor. Dr. Jones, halen Trichomonas Proteinlerinin Homolojisi araştırmalarıyla akademik çalışmalarına devam ediyor.

Türkiye’nin ilaç pazarına yatırım yapan ilk ve tek İspanyol ilaç firması olan Pensa İlaç iş hacmiyle birlikte genişlemeye devam ediyor. Türkiye’nin hızla büyüyen eşdeğer ilaç firması olan Pensa İlaç, reçeteli eşdeğer ilaç üretimi ve pazarlamasında sürdürülebilir olmasını ve Türkiye ekonomisine katkıda bulunmayı en önemli öncelikleri arasında sayıyor.  

YAZIYI PAYLAŞ

YORUMUNUZ VAR MI?

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Araç çubuğuna atla