Bahar Süral, Kurumsal İletişim Lideri olarak Roche ekibine katıldı

9 Şubat 2022  |   Kategori: Sektör, Sosyal Sorumluluk / İK Print

Gasaray Lisesi’nden mezun olduktan sonra eğitim hayatına Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde devam eden Bahar Süral, lisans eğitimini tamamlayarak 1999 yılında Roche Müstahzarları bünyesinde Jr. Ürün Yöneticisi pozisyonunda göreve başladı. Kariyerinin ilk 11 yılında Roche, Boehringer Ingelheim, AstraZeneca, Johnson & Johnson ve Novo Nordisk’in pazarlama birimlerinde görev alan Bahar Süral, 2011 yılında Novo Nordisk Kurumsal İletişim Müdürü olarak atandı.

2017 yılında Novartis bünyesine katılan Bahar Süral, Kurumsal İletişim Lideri olarak görev yaptı. Bahar Süral, 2022 Ocak ayı itibarıyla Roche Türkiye Kurumsal İletişim Lideri olarak görev yapmaya başladı.

Roche Türkiye İletişim Ekibi Büyüyerek Güçleniyor

125. yılında, tanı ve tedavi alanlarında yarattığı değeri vurgulamak için iletişim alanında da dönüşüm yolculuğu başlatan Roche Türkiye, Roche Diagnostik ve Roche İlaç İletişim Ekiplerini tek bir çatı altında birleştirdi.

Tanı ve tedavi alanlarında sağlık ekosistemine değer katma odağıyla 125 yıldır çalışmalarını sürdüren Roche, Türkiye’deki yapılanmasını güçlendirmeye devam ediyor. Daha fazla hastaya hızlı ve güvenilir çözüm sunma hedefini desteklemek için dönüşüm sürecine devam eden Roche Türkiye, bu kapsamda iletişim stratejisini de yeniledi. Roche Diagnostik ve Roche İlaç iletişim ekiplerinin tek bir çatı altında birleşmesiyle oluşan Roche İletişim Ekibi, tanı ve tedaviye birlikte odaklanarak daha güçlü bir iletişim stratejisi ile faaliyetlerini sürdürmeyi hedefliyor. Ocak ayı itibarıyla ekibe katılan Bahar Süral ve yaklaşık 3 yıldır Roche Diagnostik Türkiye’nin iletişim süreçlerinden sorumlu olan Nur Kara, Roche İletişim Ekibine liderlik edecekler.

Bahar Süral, Nur Kara, Duyşen Namlı, Öner Adıyaman, Naz Kocaoğlu, Defne Gülmez ve Zeynep Yılmaz’dan oluşan Roche Türkiye İletişim Ekibi, 360 derece iletişim çalışmalarıyla faaliyetlerini sürdürecek.

YAZIYI PAYLAŞ

YORUMUNUZ VAR MI?

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Araç çubuğuna atla