Bebeğinizin ismini çikolatada görmek ister misiniz? Melodi’den isimli bebek çikolataları

2 Aralık 2021   |    25 Mart 2023    |   Kategori: Bebek Sağlığı Print

İsimli bebek çikolatası, yeni doğan bebekler için okutulan mevlitlerden Baby Showerlara kadar her alanda kullanılmaktadır. Her geçen gün bebeklerin isimlerinin yazılı olduğu çikolatalar daha fazla ilgi görmektedir. Seçmiş olduğunuz çikolataların üzerine istediğiniz isimleri yazdırarak, istenilen adrese ve istenilen tarihte teslim edebilecek kaliteli bir çikolata firması arıyorsanız; Melodi Çikolata firmasını tercih edebilirsiniz. Melodi Çikolata, 1957 yılından bu yana kadar Türkiye’nin damak zevkine hitap eden çikolataları sizlere ulaştırmaktadır.

Bebeklere Özel İsim Yazılı Çikolata

İsimli bebek çikolatası sadece Baby Shower yapan ya da mevlit okutanlar için değil bebek görmeye gelenlere ikram etmek, evlerine gelen misafirlerini bebeklerinin isimlerinin yazılı olduğu çikolatalar ile ağırlarken daha renkli bir ortam haline getirmek isteyenler için de uygundur.

İsimli bebek çikolataları arasında birçok alternatif bulunmaktadır. Yalnız bunlar arasından bazılarına değinmek gerekirse;

  1. Fil dökme isimli erkek / kız bebek çikolatası
  2. Yıldız dökme isimli erkek / kız bebek çikolatası
  3. Balon dökme isimli erkek / kız bebek çikolatası
  4. Prens dökme isimli erkek bebek çikolatası
  5. Kuzucuk dökme isimli erkek /kız bebek çikolatası
  6. Prenses dökme isimli kız bebek çikolatası

Gibi ürünler yeni doğan bebeklerin yer aldığı evlerde en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Neden İsimli Bebek Çikolatasını Tercih Etmelisiniz?

Yeni doğan bebekler için en çok tercih edilen hediye seçenekleri arasında bebek çikolataları yer almaktadır.

Öncelikle; Yeni doğan bebeklere özel tasarlanmış şık konseptli ve bebek detayı içeren çikolata çeşitleri ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Bebek çizim detaylarıyla ve isteğe özel aksesuarlar ile tasarlanan bebek çikolataları, bebek görmeye gelen ziyaretçilere de dağıtılabilen çok amaçlı hediyeliklerdir. Sevimli detaylarla hareketlendirilen ve bebeğin cinsiyetine göre süslenen kaliteli ve modern birbirinden özel “Hoş geldin Bebek” konseptli çikolatar, en çok ilgi gören çikolata çeşitleri arasında yer almaktadır.

Aynı zamanda en lezzetli ve en çok beğenilen “hoşgeldin bebek” temalı hediyeler arasında kişiselleştirilmiş çikolata çeşitleri de yer alıyor. Kişiye özel etiketler ve resimlerle kişiselleştirilen, süslenen bebek çikolataları, hastaneye ve eve gelen ziyaretçilere de dağıtılabilen lezzetli bir hediye alternatifi olarak biliniyor. Oyuncak bebeklerle süslenen lezzetli çikolatalar, güzel bir hediye seçeneği oluyor.

Hediye Bebek Çikolataları Hakkında;

Yenidoğan bebek çikolatası gönderirken bebeğin cinsiyetine göre farklı temalar tercih edebilirsiniz. Lezzet dolu bir hediye paketi hazırlarken bebeğin kullanabileceği küçük bir hediyeliği de paketin içine yerleştirebilirsiniz. Farklı konseptlerde şık paketler oluşturarak sevdiklerinizin mutluluğunu onlarla paylaştığınızı hissettirebilirsiniz. Şık ve modern bebek çikolatası tasarımlarını inceleyerek size en uygun olanını MelodiCikolata.com internet sitesinden sipariş edebilir ya da kendinize göre paketleri kişiselleştirerek şık bir hediye oluşturma imkanı bulabilirsiniz.

Bebekler için düzenlenen mevlit, Baby Shower ya da misafirlere ikram etmek için hazırlanan çikolatalar için ek olarak notlar da eklenebilir. Siparişlerin neden yapıldığına dair, davetlerde bebeklerin doğum günleri, Baby Showerları, 40 günlük oluşları ya da diş çıkarmaları gibi durumlarda ek olarak notlar da ekletilebilir. Özellikle annelerin büyük bir heyecanla seçtikleri çikolatalardan bir tanesi olmaktadır.

Melodicikolata.com üzerinden konseptli hediyelik çikolata ürünlerinden yan ürünlere, badem şeker kutularından birbirinden etkileyici çikolatalara kadar yüzlerce farklı ürüne ulaşabilirsiniz. Hamilelik sürecinde ya da bebeklerinizin büyüme aşamalarında uzak kalmak zorunda kaldığınız insanlar ile hoş sohbetler ederek ağzınızda farklı bir tat bırakmak çok hoş olur değil mi? Sizler de uygun fiyatlı, özel olarak isimlerin yazıldığı farklı desenlerin yer aldığı çikolatalar ile daha etkileyici bir halde ikramlarda bulunabilirsiniz. İnternet sitemizin bebek çikolataları sayfasından, isim yazılı bebek çikolataları kısmına girebilir, kendi zevklerinize ve bebeklerinizin cinsiyetlerine uygun renkler ve modeller ile hazırlanan ürünleri tercih edebilirsiniz.

YAZIYI PAYLAŞ

YORUMUNUZ VAR MI?

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Araç çubuğuna atla