Hastanede yanan Zeynep bebek için adalet kampanyası başlatıdı!

Kategori: Sağlık Gündemi Print

zeyenp-bebek-yanik2Zeynep bebek, Nisan ayında Özel Hayat Siirt Hastanesi’nde sezeryan ile dünyaya geldi. Dünyaya geldiği ilk dakikalar, hayatın ne kadar acımasız olduğunu çok kötü bir şekilde öğrendi. Zeynep bebeği ısınması için koydukları radyan ısıtıcıda unutan hemşireler yüzünden, vücudunun bir tarafı %40 oranıyla yandı.

Hastane hiçbir şekilde suçunu üstlenmiyor, Sağlık Bakanlığı’na başvuruldu ama hiçbir ses soluk yok. Bu hastanenin ihmal olan ilk vakası degil ve bu gidişe dur denmedikçe son da olmayacak.

Lütfen suçlular suçlarını üstlensin. İmza toplayıp Sağlık Bakanlığı’na iletilsin. Başka bir cana daha ihmalden dolayı zarar gelmesin. Sağlık Bakanlığı’nı arayalım. Kampanyaya imza geldikçe Sağlık Bakanlığı’na email gidecek. Lütfen Zeynep bebeğin sesi olalım!

Change.org’da başlatılan kampanya ile ilgi daha fazla bilgiye aşagıdaki linkten ulaşabilir ve imza verebilirsiniz: https://www.change.org/p/hastanede-yanan-zeynep-bebek-icin-adalet-justice-for-baby-zeynep?recruiter=42128163&utm_source=share_petition&utm_medium=facebook&utm_
campaign=autopublish&utm_term=des-lg-no_src-no_msg&fb_ref=Default

YAZIYI PAYLAŞ

YORUMUNUZ VAR MI?

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Araç çubuğuna atla