İlko İlaç’tan üç yeni ürün: Nervogil, İrbecor ve İrbecor Plus

Kategori: Eczacılık, Farmasötik / İlaçlar Print

ilko-ilac-nervogil-irbekorSektörde 50 yıllık tecrübeyle kurulan İlko İlaç, ürün portföyünü güçlendirmeye devam ediyor. İlko İlaç bu doğrultuda, hipertansiyon ve parkinson hastalığı tedavisinde kullanılan 3 yeni ilacını daha tıbbın hizmetine sundu. Geçtiğimiz yıl Anadolu’ya en büyük ilaç yatırımını gerçekleştiren İlko İlaç, Nervogil, İrbecor ve İrbecor Plus isimli ürünlerini doktor ve eczacıların hizmetine sundu.

Her tablette 1 mg rasajilin etkin maddesi içeren Nervogil, Parkinson hastalığının semptomatik tedavisinde tek başına veya L-Dopa tedavisiyle birlikte kullanılıyor.

Hipertansiyon tedavisinde kullanılan İrbecor, her film tablette irbesartan etkin maddesi içerirken, İrbecor Plus’ta irbesartan ve hidroklorotiyazid etkin maddeleri kombine şekilde bulunuyor. Daha önce gastrointestinal sistem, santral sinir sistemi, solunum sistemi ve dermatoloji alanlarında 9 ürünü bulunan İlko İlaç, kardiyovasküler ve santral sinir sistemine yönelik bu yeni ürünlerle toplamda 12 ilaçla Türk tıbbına hizmet vermeye devam ediyor.

YAZIYI PAYLAŞ

YORUMUNUZ VAR MI?

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Araç çubuğuna atla