Türkiye’nin en çok okunan uluslararası sağlık sitesinde yer almakta gecikmeyin

dijital-sağlık-hizmetleri2Türkiye’nin en çok okunan uluslararası sağlık portalı Medikal Akademi, interaktif web yayıncılığında önemli bir rekora imza atarak 10. yılında aylık 3 milyon tekil ziyaretçi hedefine yaklaştı. Artık uluslar arası bir sağlık platformuna dönüşen sitemiz, geçtiğimiz aylarda İspanyolca ve İngilizce dillerinde başladı. 2019 Nisan ayından itibaren Almanca dillerinde de yayın yapacak olan sitemiz Türkiye’nin ilk çok dilli uluslararası sağlık platformudur. Dünyada çok dilli yayın yapan en büyük ilk 5 sağlık sitesinden biri haline gelen Medikal Akademi, artık sağlık turizmine yönelik çalışmak isteyen hastane ve hekimlere yeni bir mecra sunmuş olacak.

Halen 4.150 teyit edilmiş aktif hekim üyesi olan sitemizi her gün ortalama 90 bin sağlık okuru ve sağlık profesyoneli tarafından ziyaret ediyor. Web sitemiz kurulduğu günden itibaren okur sayısını aralıksız arttırabilmiş ender yayınlardan birisidir. Sosyal medyada da çok etkili olan sitemizin farlı kanallarda toplam 115 bin takipçisi bulunmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarımız ve Takipçilerimiz

button-icon-sembolSitemizin aylık tekil ziyaretçi sayısı 2.5 milyon ve
okunan sayfa sayısı 4 milyon civarındadır.
Medikal Akademi en yakın rakibini ikiye katlayarak
açık ara Türkiye BİRİNCİSİDİR.

Uluslararası sağlık yayınları ile yarışan Medikal Akademi, ülkemizde kanıta dayalı bilimsel sağlık içeriği üreten tek yayın grubudur. Yeni dönemde hekimlerle hastaları da bir araya getirmeyi hedefleyen sitemiz Google aramalarında yüzlerce sağlık kategorisinde binlerce aranan sağlık kelimesinde birinci sırada yer almaktadır.

Türkiye’de hekimler için kurulmuş ilk Bilimsel Paylaşım Platformu
olma niteliği de taşıyan web sitemiz hekimlerin mesleki gelişimlerine katkı sunmanın yanı sıra hastalarla buluşmasına da destek oluyor.
İsteyen hekimler ‘GOLD’ üyelik seçeneğini değerlendirerek yayınladıkları
yazılarına iletişim formları da ekleyebiliyorlar ve hastalarının doğrudan kendilerine ulaşmasını sağlayabiliyorlar.
Bu kategoride yayımlanan yazıları editörlerimiz ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan 115 bin takipçimize ulaştırıyor.

sosyal-medya

Sitemiz ayrıca sağlık kurumlarının hekim ve sağlık çalışanlarına
ulaşmasını da sağlıyor. İsteyen kurumlar aradıkları sağlık personelleri ile ilgili her türlü ilanı sitemizde oldukça ekonomik bütçelerle yayınlayabiliyor. İK sitelerinden farklı olarak Medikal Akademi bu tür ilanları on binlerce sağlık çalışanına kısa sürede ulaştırıyor.

button-icon-sembolSitemizin sunduğu bir diğer önemli hizmet ise
Google’da öne çıkan kapsamlı yazılarımızın
yanına özel hekim profili açılması ve video yayını yapılmasıdır

Halen yüzlerce önemli başlıkta binlerce sağlık yazımız
Google aramalarında ilk sırada bulunmaktadır.
Bu tür yazıların yanına açılacak iletişim profilleri hastaların hekimlere doğrudan ulaşmasını sağlamaktadır. Web sitesinde kurumsal tanıtım, ilan, banner ve video yayınlayabilir siniz. İsteyen kurumlar için bilimsel nitelikli kanıta dayalı anket çalışması yapabilmekteyiz.

Web sitesmizde sık sık düzenlenen online konferanslar, tüm üyelerin online katılımına açıktır. İzleyiciler, online soru sorma dışında dosya paylaşımı yapabiliyor. Konferanslar, daha sonra arşivden de izlenebilmektedir. İsteyen kurumlara sitemiz üzerinden online konferans yapma imkanı sunulmaktadır.

– Örnek sayfalar ve yazılar:

 

Profil-1: >>>          button-icon-sembolYazı-1: >>>

 

Profil-2: >>>          button-icon-sembolYazı-2: >>> 

 

Profil-3: >>>          button-icon-sembolYazı-3: >>> 

– Sitemizin Sosyal Platformuna bu linkten ulaşabilirsiniz: >>>
– Üye yazılarına bu linkten ulaşabilirsiniz: >>>
– Tartışma ve uzmanlık gruplarına bu linkten ulaşabilirsiniz: >>>
– Sitemizin ziyaretçi sayılarına bu linkten ulaşabilirsiniz: >>>
– Sitemizde ücretsiz ilan ve duyurularınızı yayınlayabilirsiniz: >>>
– Hastalara yönelik bilgilendirici yazılar yayınlayabilirsiniz: >>>
– Ücretsiz üyelik için hemen başvurabilirsiniz: >>>

web-tanitimİletişim platformu nasıl çalışıyor: Oldukça kapsamlı bir profil sayfası oluşturma imkanı sunduğumuz üyeler özgeçmişlerinin yanı sıra, tüm yazı, makale ve posterlerini yayımlayabilecek, meslektaşlarını listelerine ekleyebilecek, mesaj gönderebilecek, onların etkinlik ve yazılardan anında haberdar olabilecek. Tartışma grupları sayesinde bu güne kadar mail gruplarında süren tartışmalar artık tek bir sistemde olabilecek ve tüm tartışma geçmişi görülebilecek. Bunun dışında, Tıbbi Mizah, Tıp Tarihi gibi pek çok sosyal etkinlik grubumuz bulunuyor.

 

button-icon-sembolAyrıca kurumsal içerik hizmetleri ve tıp içerikli kitapların tasarım ve grafik çalışmalarını yaparak sizin için yayınlıyoruz. Sunduğumuz kurumsal hizmetler hakkında daha kapsamlı bilgi almak için yandaki ikonu tıklayın.

 

 – Sitemizin ziyaretçi sayılarına bu linkten ulaşabilirsiniz: >>>click-icon

click-icon

– Sitemizde ilan ve duyuru yayınlayabilir siniz: >>>

click-icon

– Hastalara için bilgilendirici yazılar yayınlayabilir siniz: >>>

Araç çubuğuna atla