Nobel İlaç’ta 300 genç, coşkuyla yeni görevlerine başladı

27 Ekim 2022  |   Kategori: Sektör Print

2022 yılının temmuz ayında şirketin organizasyon yapısında önemli değişiklikler yaşanmış, şirketin büyüme stratejisi ve gelecek vizyonu doğrultusunda özellikle satış pazarlama kadrolarında gençler için yeni istihdam imkânları doğmuştu. Bu doğrultuda hazırlıklarını tamamlayan Nobel İlaç, yoğun bir mülakat ve değerlendirme sürecinin ardından 467 adayı 31 Ağustos tarihinde başlayan Yeni Tıbbi Mümessil Eğitimi’ne dahil etti. Yoğun geçen altı haftalık eğitim programında adaylara temel medikal, tanıtım ve ürün eğitimleri verildi.

Tüm eğitimleri en iyi şekilde başarı ile tamamlayan 300 genç, 10 Ekim’de Nobel İlaç’ın yeni tıbbi mümessilleri olarak coşku ile şirketin saha kadrosundaki yerini aldı. Nobel İlaç Genel Müdürü Oğuz Akandil konuyla ilgili şu açıklamada bulundu; “Cumhuriyetimizin 100. yılının arifesinde ve kuruluşumuzun 58. yılında Nobel İlaç olarak en büyük çabamız; insan sağlığı için dünyanın her köşesine erişilebilir ve güvenilir ürünler sunmak.

Tedavi alanlarımızda ürünlerimize erişimin vazgeçilmez güçlerinden biri sahadaki tıbbi mümessil arkadaşlarımızdır. Bu doğrultuda mevcut kadrolarımızda büyüme kararı alarak yeni kadrolar oluşturduk, yatırımlarımızı yaptık ve gençlerimiz için yeni istihdam olanakları sağladık. 300 yeni, pırıl pırıl arkadaşımızın aramıza katılması, sadece Nobel İlaç için değil hem sektörümüz hem gençlerimiz hem de ülkemizin geleceği için çok değerli. Nobel İlaç olarak, hastalarımızı her zaman odakta tutmaya devam ederek, toplumların sağlığına katkıda bulunmaya devam edeceğiz!”

YAZIYI PAYLAŞ

YORUMUNUZ VAR MI?

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Araç çubuğuna atla