Serenas Live – Dijital Etkinlik Merkezi kapılarını açıyor

18 Mayıs 2020  |   Kategori: Kongreler, Sağlık Gündemi Print

Türkiye’nin Tam Etkileşimli Dijital Etkinlik Merkezi, 6 Haziran’da TSRM Online Sempozyumu ile Kapılarını Açıyor! Serenas Live ile, yalnızca el sıkışıp, sarılamayacağınız dijital etkinlikler, artık bilgisayar ekranınız ve mobil cihazlarınız kadar yakınınızda olacak. Serenas Live ile her ebatta kongre, sempozyum ve etkinlikler, gelişmiş webinar ve webcast altyapısıyla dijital platforma taşınıyor. Tüm bileşenleri ile sanal bir organizasyonun en yüksek kalitede, pürüzsüz yönetilmesi ve katılımcılar ile kesintisiz buluşturulması sağlanıyor.

Etkinlik stüdyosundan, konuşmacıların bulundukları ortamdan sunumlarını gerçekleştirebilecekleri, interaktif, kullanıcı dostu, çoklu platform destekli dijital etkinlik seçenekleri oluşturuluyor. Sanal toplantı salonlarıyla, poster izleme ve değerlendirme panolarıyla, interaktif stant alanıyla kongre bileşenlerine dijital olarak ulaşılabilecek bir Dijital Etkinlik Merkezi hazırlanıyor, katılımcıların dijital kongre merkezinde geçirecekleri süreyi uzatacak, canlı etkinlik hissini arttıracak çözümler sağlanıyor.

Gerçek Kongre Deneyimi Sunuluyor

Dijital etkinlikte buluşma noktası olarak tanımlanan Atrium alanında katılımcıların sisteme girişleri, etkinlikle ilk temasları ve tüm dijital içeriklerle etkileşimleri sağlanıyor. Fuaye alanında katılımcıların etkinlik programını görüntüleyebilmeleri ve toplantı salonlarına girişleri sağlanıyor. Katılımcıların belirlenen konu başlıklarında sohbet edebilecekleri alanlar, önceki oturumları izleyebilmelerini sağlayacak kiosklar da bu alanda yer alıyor.

Dijital Etkinlik merkezinde yer alan kiosklarda katılımcıların dijital sertifikalarına, paylaşılan sunumlara, bildiri kitaplarına, önceki oturum kayıtlarına ve gerekli tüm etkinlik dokümanlarına erişimlerine imkan tanınıyor. E-posterlerin tercih edilen yöntem ile görüntülenebileceği, oylanabileceği ve yorumlanabileceği dijital poster alanı da oluşturuluyor.

Binlerce Katılımcı Canlı Yayınları Takip Edebiliyor

Canlı yayınlar ile gerçekleştirilecek sunumlar özelleştirilebilir dijital toplantı salonlarında gerçekleşiyor. İzleyiciler sunumlar sırasında sorularını toplantı moderatörlerine iletebiliyor, dijital anket ve keypadler ile katılımcıların oylamalara katılımları sağlanıyor. Moderatör ve konuşmacılar sanal bir toplantı odasında bir araya getirilerek, canlı yayın testleri yapılıyor, etkinlik provası gerçekleştiriliyor ve teknik ekiple yayın hazırlıkları tamamlanıyor. Canlı yayınları, dijital etkinlik merkezine giriş yapan binlerce katılımcı aynı anda, kesintisiz ve yüksek kalitede izleyebilmesi, soru yöneltebilmeleri ve anketlere katılabilmeleri mümkün olabiliyor. Reji masasına ulaşan konuşmacı ve sunum görüntüleri, etkinliğe özel hazırlanan video arayüz üzerine yerleştiriliyor, sunum, toplu tartışma, soru cevap vb. etkinlik senaryosuna en uygun görsellikle montajlanarak dijital toplantı salonlarında canlı olarak yayınlanıyor. Ayrıca, canlı yayınların ardından, etkinlik performansının ölçümlenmesi sağlanıyor, kayıt bilgileri paylaşılıyor, hangi cihazlardan bağlantı gerçekleşmiş, yayının hangi bölümü en çok izlenmiş vb. birçok parametre paylaşılabiliyor. Detaylar https://www.serenas.com.tr/live adresinde yer alıyor.

YAZIYI PAYLAŞ

YORUMUNUZ VAR MI?

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Araç çubuğuna atla