Prof. Dr. Necati Örmeci’ye üstün hizmet ödülü

Kategori: Arşiv Print

01 Haziran 2012

Kısa adı TÜSİAV olan Türk Sanayici ve İşadamları Vakfının Mayıs ayı Üstün Hizmet ve Başarı Ödülü, Türkiye’nin önde gelen Gastroenterologlarından birisi olan Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Necati Örmeci’ye verildi.

Ödül törenine TÜSİAV Başkanı Veli SARITOPRAK ve TÜSİAV Medya İlişkileri sorumlusu Yankı Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Yavuz KAYA ile Tüsiav Başkan Danışmanı Yılmaz ÇAĞLAYAN iştirak etti. 11 Haziran da yapılacak rektörlük seçimlerinde Rektör adayı olduğunu belirten Prof. Dr. Örmeci, aldığı ödülden dolayı TÜSİAV yöneticilerine şükranlarını iletti. 42 yıldır Ankara Üniversitesi ailesi içinde öğrenci, asistan ve hoca olarak onurla hizmet ettiğini ve ölünceye kadar da Ankara Üniversitesine hizmete devam edeceğini söyledi.

Prof.Örmeci Ankara Üniversitesini Global ölçekte bir dünya üniversitesi yapmak, Ankara Üniversitesini iş dünyası ile kaynaştırmak, üniversite sanayi işbirliğini zirveye çıkarmak istiyorum. Sloganım “ birlikte yöneteceğiz ve birlikte başaracağız” dedi.

Yapılan anketlere göre rektörlük seçiminde rakiplerini zorlayacak olan Prof. Dr. ÖRMECİ; iş dünyasının ve sivil toplum kuruluşlarının desteğinden memnun olduğunu sözlerine ekledi.

YAZIYI PAYLAŞ

YORUMUNUZ VAR MI?

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Araç çubuğuna atla