Anti-Aging Nasıl uygulanır? Yaşlanma nasıl önlenir?

19 Eylül 2020   |    26 Mart 2023    |   Kategori: Beslenme ve Diyet, Sağlıklı Yaşam Print

Yaşın ilerlemesi ciltte meydana gelen çizgi, karışıklık ve sıkılık gibi problemlerin en aza indirgenmesine yardımcı olan ve cildin yenilenmesini, tazelenmesini sağlayan ürünlerin kullanılmasına anti-aging bakım denir. Kısacası anti-aging bakım yaşlanma süreçlerini yavaşlatmaya yardımcı olan, cildi gençleştirmek için cilde uygulanan adımlardandır. Kişinin kimlik yaşı ile cilt yaşı aynı değildir. Bu nedenle çevresel faktörler, cildin zamanında önce yaşlanmasını sebep olur. Zamanla bu problemler cilde yerleşir ve elastikiyetini (sıkılık) kaybına zemin hazırlar. 

Yaşlılık belirtilerinin önüne geçmek ve cilde daha genç bir görünüm kazandırmak için Anti-Aging diğer anlamıyla yaşlanma karşıtı ürünlerin kullanılması tavsiye edilir. Siz de yaşlanma belirtilerini tersine çevirmek ve zamana meydan okumak istiyorsanız Cosmed ve Perricone MD ürünlerini deneyebilirsiniz. O halde gelin birlikte markanın en sevilen anti-aging ürünlerine göz atalım…

Anti aging nedir, nasıl yapılır? Cilt sağlığına ve yaşlanmaya etkileri

Cosmed Yoğun Yaşlanma Karşıtı Serum

Cosmed markasının yaşlılık belirtilerinin önüne geçmek için geliştirdiği serum, ciltteki çizgi, kırışıklık gibi problemlerin en aza indirgenmesine yardımcı olur. Kırışıklık karşıtı bakım sağlayarak cildin esnekliğinin kazanmasını destekler. Cilde doğal bir parlaklık kazandırır, yeniler ve genç bir görünüme kavuşturur.

Özellikle yaşlanma eğilimi gösteren cilt tiplerinin en önemli problemlerinden biri de kuruluktur. Cilt kuruluğunu da gidermeye yardımcı olan Cosmed serum, cildin canlanmasına yardımcı olur.

Cosmed, anti-aging bakım ürünlerinin yanı sıra geliştirdiği farklı saç ve cilt bakım ürünleri ile de sıkça tercih edilmektedir. Cosmed güneş kremi, Cosmed şampuan gibi ürün çeşitlerini de yelpazesinde barındırır.

Perricone Md Concentrated Restoratove Bakım Kremi

Anti- aging bakım kremi olarak geliştirilmiş Perricone Md, ciltteki yaşlılık problemlerini gidermeye yarayan cilt bakım kremidir. İçeriğindeki özel formüller sayesinde ciltteki çizgi, kırışıklıkları giderir, cildin yaşlanma süresini geciktirerek cildin daha genç kalmasına yardımcı olur.

Dermokozmetik bir marka olan Perricone, cildi nemlendirirken, cildin elastikiyetini arttır. Cildin genç ve bakımlı görünmesini sağlar. Perricone md kullananlar tarafından da sıklıkla kullanılmaktadır. Siz de tüm anti-aging bakım ürünlerine Dermokozmetika’dan detaylıca inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hızlı kargo özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

YAZIYI PAYLAŞ

YORUMUNUZ VAR MI?

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Araç çubuğuna atla