İmuneks ailesine iki yeni ürün katıldı: İmuneksPlus ve İmuneksQ10

16 Kasım 2011   |    5 Ocak 2020    |   Kategori: Farmasötik / İlaçlar Print

Bağışıklık destekleyiciler arasında ilk akla gelen ürünlerden birisi olan İmuneks kendi marka ailesini oluşturuyor. Mustafa Nevzat İlaç tarafından üretilmekte olan ürünler arasına İmuneksPlus ve İmuneksQ10 isimli iki yeni bağışıklık destekleyici ürün katıldı. İmuneksPlus, 20mg Beta-glukan ve 55 mg Naturel C Vitamini içerirken İmuneksQ10 20mg Beta-glukan ve 200 mg koenzimQ10 bulunduruyor.

İmuneksPlus, “Plus Bağışıklık” sloganı ile enfeksiyonlardan korunma ve iyileşme sürecine yardımcı kullanım alanı ile önerildi. 10mg Beta-glukan 1,3/1,6 içeren İmuneks’den farklı olarak İmuneksPlus, 20mg Beta-glukan 1,3/1,6 ve en az 55 mg Naturel C Vitamini içeriği ile yetişkinlere yönelik doğal bir bağışıklık besin desteği olarak hekimlerin ve eczacıların hizmetine sunuldu.

İmuneks (beta glukan) nedir? Bağışıklığa faydaları ve yan etkileri

İçeriğindeki Naturel C Vitaminin acelora ve kuşburnu ekstreleri tozu kaynaklı olduğu ve Naturel C Vitamini’nin absorbsiyonunun ve biyoyararlanımının sentetik C vitamininden daha iyi olduğunun klinik çalışmalarla ispatlandığı belirtildi.

İmuneks Q10, “Enerjinizi Artırın” sloganı ile anti-ageing, antioksidan olarak, enerji üretimini ve performansı artırıcı temel kullanım alanlarıyla tanıtıldı. İçeriğinde 20mg Beta-glukan 1,3/1,6 ve 200 mg koenzimQ10 bulunduran İmuneksQ10 Türkiye’deki ilk ve tek Beta-glukan takviyeli koenzimQ10 olarak ön plana çıkıyor.

Koenzim Q10 nedir? Ne işe yarar? Faydaları ve yan etkileri

YAZIYI PAYLAŞ

YORUMUNUZ VAR MI?

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Araç çubuğuna atla