Nutraxin C vitamini çiğneme tableti

Kategori: Eczacılık Print

c-vitamini-nedirMevsim dönümlerinde bağışıklık sistemini güçlendirmek, nezle, soğuk algınlığı, grip gibi hastalıklara karşı vücudun direncini artırmak için standardize doğal bitki özleriyle üretilen %100 doğal C vitamini, günlük yaşam temposunda ihmal edilen dengeli beslenmeyi doğal yoldan takviye edici özelliğe sahip bulunuyor.

Bağışıklık sistemini destekleyen C vitamini, enfeksiyonlara karşı direncin artmasına yardımcı oluyor, özellikle mevsim geçişlerinde zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirme açısından önemli rol oynuyor. Bağ dokularını bir arada tutan, zehirlenmeler ve ateşli hastalıklarda vücudu koruyan ve bağışıklık sistemini güçlendiren C vitaminini, her insanın yaşa bağlı olarak her gün farklı oranlarda mutlaka alması gerekiyor.

Neden doğal C vitamini?

Kronik stres, yoğun iş temposu, uykusuzluk, beslenme yetersizlikleri, sigara ve alkol alışkanlıkları, çevre kirliliği, aşırı fiziksel yorgunluk gibi etkenler bağışıklık sistemini zayıflatarak çeşitli hastalıklara yakalanmayı kolaylaştırıyor. Özellikle mevsim dönümlerinde zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirmek ve kışı sağlıklı geçirmek için bağışıklık sisteminin takviye edici gıdalarla desteklenmesi önem taşıyor. Özellikle sonbahar ve kış aylarında bağışıklık sisteminin desteklenmesinde C vitamini en büyük rolü oynuyor. Diyetisyenler C vitamininin doğal yollardan elde edilmesinin sağlıklı yaşama destek sağladığını belirtiyorlar. C vitamini yoğun bitkilerden elde edilen doğal özlerin karışımı olan C vitamini tabletleri ise, bitki özlerinden elde edilmeleri sayesinde günlük yaşam temposunda ihmal edilen beslenme düzensizliklerini doğal yoldan takviye ediyor.

Kaynağı doğada

Bağışıklık sisteminin zayıflığı, ateşli hastalıklara dirençsizlik ve sık hastalanmanın kaynağı C vitamini eksikliğine bağlı olabiliyor. Büyüme çağında, gebelikte, emzirme döneminde ve ateşli hastalık zamanlarında ise C vitamini vücudun ihtiyaç duyduğu vitaminlerin başında geliyor. Aynı zamanda güçlü bir antioksidan olan C vitamini, sigara kullanımı gibi zararlı dış etkenler nedeniyle oluşan serbest radikallerden korunmada da etkili oluyor.

İnsan vücudunun üretmediği, doğadan alınması gereken C vitamini taze sebze ve meyvelerin birçoğunda bulunuyor. Kuşburnu, limon, greyfurt, portakal, frenk üzümü gibi meyveler önemli C vitamini kaynakları arasında yer alırken, domates, ıspanak , karnabahar gibi sebzeler de C vitamini açısından zengin gıdalar olarak öne çıkıyor. Ancak gerek gıdaların niteliği gerek günlük yaşam temposu içinde ihmal edilen dengeli beslenme nedeniyle bireyler günlük C vitamini ihtiyaçlarını karşılamakta sıklıkla güçlük çekiyor.

Doğal C vitamini ile doğadan sağğa

Nutraxin C vitamini çiğneme tabletiTakviye edici gıda alanında faaliyet gösteren Nutraxin‘in gelişmiş teknolojilerle doğal bitki özlerinden elde ettiği doğal gıda destekleri, tescilli ve güvenilir nutrasötik ürünler olarak hayatı kolaylaştırıyor. Bu ürünler arasında yer alan Nutraxin C Vitamini Çiğneme Tableti, içerdiği standardize acerola meyve konsantresi, standardize kuşburnu ekstresi ve standardize sitrus bioflavonoidleri kompleksi ile %100 doğal C vitamini kullanımı sağlıyor.

Nutraxin C Vitamini Çiğneme Tableti %100 doğal bitki özü içeriği ve sitrus flavonoidleri ile vitaminin vücuttaki emilimini artırıyor. Nutraxin C Vitamini Çiğneme Tableti, 15 TL fiyatla sadece eczanelerde satışa sunuluyor.

YAZIYI PAYLAŞ

YORUMUNUZ VAR MI?

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Araç çubuğuna atla