• Psk. Dr. Derya Gündoğdu Psikiyatri / Nöroloji grup logosuPsikiyatri / Nöroloji grubunda bir güncelleme yayınladı 7 yıl 6 ay önce

  TERAPİ TIP MERKEZİ PSİKİYATRİ KIŞ OKULU-I
  “ÇATIŞMA” – 13-15 Şubat 2015 – ANTALYA
  Değerli Meslektaşlarımız,
  Başta psikiyatri ve psikoloji olmak üzere farklı disiplinlerden bilim insanlarının katılımı ile 2015 yılında Antalya’da Terapi Tıp Merkezi öncülüğünde Psikiyatri Kış Okulu gerçekleştirilecektir. Gelenekselleşmesini amaçladığımız bu okulun önceliği ruh sağlığı alanında çalışan tüm meslek alanlarının sosyoloji, siyaset, ekonomi, siyaset, sanat gibi çeşitli bilimsel disiplinler ile buluştuğu bir tartışma ortamı yaratmak, farklı bölge ve kurumlarda çalışan ruh sağlığı çalışanları arasındaki bilimsel ve eğitsel iletişimi ve mesleki dayanışmayı artırmak, psikiyatri ve psikiyatri dışı çeşitli disiplinlerde çalışan ve emek veren, üreten ve tartışan bilim insanlarının temas kurabilmesini sağlamaktır.

  Ruh sağlığı alanından çalışan psikiyatr, psikolog ve diğer meslek gruplarına yönelik eğitim çalışmaları hayata geçirmeyi amaçlamış ve bu yönde etkinlikler organize etmiş olan Terapi Tıp Merkezi’nce birincisi düzenlenecek Psikiyatri Kış Okulunun ana teması “ÇATIŞMA” olarak belirlenmiştir. Bilim ortamına yeni bir soluk getireceğini düşündüğümüz bu etkinlik ile çatışma kavramı psikiyatri, psikoloji, siyaset, etik, estetik ve ekonomi-politika pencereden bilimsel ve felsefi bir tartışmanın nesnesi olacaktır.

  EĞİTİCİLER*
  Prof. Dr. A. Tamer Aker – Aydın Çubukçu
  Doç. Dr. Ayşe Devrim Başterzi – Doç. Dr. Burhanettin Kaya
  Uzm. Dr. Cem Taylan Erden – Prof. Dr. Doğan Şahin
  Doç. Dr. Ejder Akgün Yıldırım – Uzm. Dr. Eriş Bilaloğlu
  Doç. Dr. Özge Baysal – Doç. Dr. Halis Ulaş
  Doç. Dr. Hamid Boztaş – Doç. Dr. İlker Belek
  Prof. Dr. Meram Can Saka – Doç. Dr. Mehmet Yumru
  Murat Demirbaş – Öztürk Türkdoğan

  İLETİŞİM ve KAYIT
  Dr. Burhanettin Kaya: burha65@yahoo.com Tel: 0312 2025416
  Dr. M.Yumru drmehmetyumru@yahoo.com Tel: 0242 2448883
  Terapi Tıp Merkezi Sekreterliği: info@terapitipmerkezi.com