Belgeler Liste

 • 5. Ulusal Tıp Günleri Kapanış Bildirgesi
  Yükleyen: Dr. Dilek Arslan, 28 Ekim 2014.

  Beşincisi düzenlenen Ulusal Tıp Günleri’nde farklı disiplinlerden alanlarında uzman konuşmacıların dikkat çekici sunumları katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Türkiye'nin farklı şehirlerinin yanı sıra , KKTC, Kosova, Azerbaycan, Yunanistan, Ruanda ve Rusya'dan 200 civarında katılımcı ile 17-19 Ekim 2014 tarihleri arasında Çankırı’da yapıldı. Kapanış bildirgesini paylaşmak istiyorum.

 • Kanserde Ilk Psikolojik Mudahale Egitimi
  Yükleyen: Dr. Deniz Türkoğlu, 14 Mayıs 2014.

  Psikoonkolog-Esra Savas Kaplan’dan - 24-25 Mayis 2014 Tarihlerinde gerceklesecektir. POEM - Psikoloji Organizasyonlari ve Egitimleri Merkezi’nin organize ettigi Psikoonkolog-Esra Savas Kaplan tarafindan Ruh Sagligi alaninda calisan profesyonellere verilecek olan 12 saatlik “Kanserde Ilk Psikolojik Mudahale Egitimi” detaylarini www.povem.com adresinden ögrenebilirsiniz.

 • Klinik Homeopatiye Giriş Eğitimi Başlıyor
  Yükleyen: Medikal Akademi, 13 Şubat 2014.

  Medipol Üniversitesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Araştırmaları Merkezi tarafından Türkiye’de bir ilk olarak düzenlenen “Klinik Homeopatiye Giriş”eğitimi 22-23 Şubat 2014 Cumartesi ve Pazar günleri yurtdışından gelecek hocalar Francois Chefdeville, Ivan Enev, Slavi Filchev, Zorka Ugrinova, Petko Zagorchev, Rayna Tomova, Lyudmil Peychev ve Ivailo Dimitrov’un katılımıyla gerçekleştirilecektir.

 • 52. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası Sonuçları
  Yükleyen: Medikal Akademi, 06 Eylül 2013.
  Sağlık Bakanlığı, 52. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası Sonuçları'nı açıkladı Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 52. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası sonuçları yayımlandı. Yerleşenler Listesine ekteki belgeden ulaşabilirsiniz:
Araç çubuğuna atla