Süreyya Selen Soyman, Janssen Türkiye Onkoloji Pazarlama Müdürü oldu!

8 Temmuz 2017   |    10 Temmuz 2017   |   Kategori: Sektör, Sosyal Sorumluluk / İK Print

Süreyya Selen Soyman, Janssen Türkiye’ye Satış & Pazarlama Departmanı’na Pazarlama Müdürü (Onkoloji & Hemataloji) olarak katıldı. Süreyya Selen Soyman profesyonel çalışma hayatına 2004 yılında Bristol Myers Squibb’da Alan Koordinatörü olarak başlamıştı. 2008 yılında kariyerine Boehringer Ingelheim’da Jr. Ürün Müdürü olarak devam eden Soyman, sırasıyla Ürün Müdürü ve Kıdemli Ürün Müdürü pozisyonlarında toplam 6 yıl çalıştı.

Son olarak 2014 yılında CV, Metabolizma, Solunum ve Kongre & Organizasyon’dan sorumlu Pazarlama Müdürlüğüne terfi ederek buradaki görevini günümüze dek sürdürdü. Janssen Türkiye’ye Satış & Pazarlama Departmanı’na Pazarlama Müdürü (Onkoloji & Hemataloji) olarak katılan Süreyya Selen Soyman, Sabancı Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunudur.

Janssen hakkında: Johnson&Johnson grubuna 1961 yılında katılan Janssen Pharmaceutica, 1994 yılında Cilag şirketiyle birleşerek Janssen-Cilag adını almıştır. Johnson&Johnson bünyesinde faaliyet gösteren Janssen-Cilag, 10 Eylül 2010 tarihinden itibaren Janssen adı altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Janssen dünyanın önde gelen yenilikçi ve Ar-Ge odaklı sağlık şirketlerinden biridir. Merkezi Belçika’da bulunan Janssen, psikiyatri, onkoloji, algoloji, enfeksiyon, iç hastalıkları, nöroloji, dermatoloji, diyabet ve immünoloji alanlarında insan sağlığının iyileştirilmesi için Ar-Ge, pazarlama ve satış faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

YAZIYI PAYLAŞ


YORUMUNUZ VAR MI?

avatar
Araç çubuğuna atla